Tapkite karjeros platformos partneriais

Naujas įmonės įvaizdžio formavimo įrankis, skirtas esamų darbuotojų įtraukimui ir potencialių talentų pritraukimui.

Apie idialogue

Atvira, nemokama ir visą parą veikianti karjeros mentorystės platforma

Pasaulyje yra ženkliai per daug nepanaudoto žmonių potencialo. Šios liūdnos pasekmės priežastis mes matome dvi: 49 proc. dirbančiųjų vargsta bandydami atrasti profesinę aistrą, o kita dalis - atrasta aistra nesidalina su kitais, t.y., sukauptą patirtį ir kompetenciją pasilieka tik sau. Šiai problemai spręsti sukūrėme idialogue sprendimą - atvirą, nemokamą ir be pertraukų veikiančią karjeros mentorystės platformą. Jos pagalba mes suvedame skirtingos patirties, bet panašių interesų žmones trijų mėnesių bendravimui.

76% Y kartos atstovų (25-39 m. amžius), priimdami sprendimą dėl profesinės ateities, atsižvelgia į socialinį įmonės atsakingumą.

Duomenys iš „Cone Communications Millennial Employee Engagement“ (2016) tyrimo.

Kodėl verta bendradarbiauti su idialogue?

 • Sukursime vidinį įmonės puslapį idialogue platformoje.

  Komunikuosime apie įmonės išskirtinumą, vertes prisijungti bei būdus tai padaryti.

 • Talentų pritraukimui atvaizduosime Jūsų įmonės darbo ir praktikų pasiūlymus.

  Vidiniame įmonės puslapyje automatizuosime šių pasiūlymų perkėlimą iš originalaus įmonės puslapio.

 • Didinsime organizacijos prekės ženklo atpažįstamumą bei generuosime Mentee užklausas.

  Mentorių paieškoje integruosime įmonės filtrą (galimybę ieškoti pagal Jūsų organizacijos pavadinimą), o ant įmonės Mentorių profilių atvaizduosime įmonės logotipą.

 • Pravesime mokymus apie mentorystę
  „Storytelling mentorystėje: kaip papasakoti, kad įkvėptų?“

  Įmonės darbuotojai treniruos plačiai pritaikomus aktyvaus klausymo, klausinėjimo, istorijų pasakojimo ir grįžtamojo ryšio teikimo įgūdžius.

 • Nemokamai pakonsultuosime.

  idialogue partneriai marketingo ir komunikacijos agentūra 4noons suteiks 1 valandos trukmės konsultaciją darbdavio įvaizdžio formavimo ar vidinės komunikacijos tema.

 • Aktyviai reklamuosime.

  10 proc. piniginės partnerystės vertės keliaus į reklamą socialiniuose tinkluose, tikslu generuoti nuolatinį srautą į vidinį įmonės puslapį ir užklausas Mentoriams.

Parsisiųsti pristatymą

Dedikuotas puslapis idialogue platformoje

Pridėkite dar vieną SEO kanalą - komunikuokite apie įmonės išskirtinumą, vertes prisijungti bei būdus tai padaryti.

Didinkite matomumą tarp platformos Mentorių

Mentorių paieškoje integruosime įmonės filtrą (galimybę ieškoti pagal Jūsų organizacijos pavadinimą), o ant įmonės Mentorių profilių atvaizduosime įmonės logotipą.

Kas yra tipinis idialogue vartotojas?

Progresyvus 25-34 metų amžiaus (46% visos idialogue auditorijos) profesionalas (or soon to be). Proaktyvus platformos lankytojas, kuris nieko nelaukęs ieško sprendimų profesiniams iššūkiams spręsti, su tikslu progresuoti konkrečioje srityje arba atrasti tą, kurioje išnaudos visą savo turimą potencialą. Pasitelkdamas Mentorių patirtis, Mentee didina profesinės sėkmės tikimybę, tikslų siekia kryptingiau, o pokyčius vykdo efektyviau.

Turite klausimų?

Susitikime platesniam idėjos pristatymui.

Rašykite į info@idialogue.lt arba skambinkite 8 680 16615

Kurkime kartu

Mūsų tikslas, kad vidinių mentorystės programų iniciatyvos išvengtų liūdnos lemties, kuomet nice to have tampa used to have. Ši ugdymo kryptis turi didžiulį potencialą prisidėti prie verslo sėkmės, bet lygiai taip pat - galimybę įnešti ilgalaikės žalos.

Veikiančių mentorystės programų kūrimas ir
diegimas Jūsų organizacijoje

Dalinamės keliomis vertėmis iš gausybės jų sąrašo:

50% įsitraukimo padidėjimas

46% aukštesnė lyderių kokybė

20% mažesnė darbuotojų kaita

Šaltinis: DDI Global Leadership Forecast 2018, Association for Training and Development.

Pirmas ir visų svarbiausias tikslas - išgryninti Jūsų programos tikslą, kurį programos pabaigoje galėtume ne tik pamatuoti, bet ir argumentuoti vardan programos tęsinio.

Kaip pvz., efektyvesnė naujų darbuotojų integracija, vadovų paruošimas, vidurinės grandies stiprinimas, konkrečios kompetencijos ar pareigybės lavinimas, etc. Atlikus šį žingsnį, sudėtingų klausimų nebelieka.

Kas yra sėkmės sudedamosios?

 • Dalyviai ir lūkesčiai jiems
 • Vertės dalyvauti ir komunikacija dalyvių pritraukimui
 • Poravimo procesas
 • Mentorių ir mentee apmokymas
 • Įgūdžių įtvirtinimas ir sėkmės pamatavimas

Mentorių paruošimo programa
„Aš - MENTORIUS: įkvepiančio lyderio treniruotė“

 • Dalyvių grupėje - ne daugiau kaip 12
  Teorijos bus tiek, kad aiškiai suprastume kur link einama, didžiąją laiko dalį paliekant diskusijoms, treniruotėms ir refleksijai.
 • Mokymo trukmė - 1 diena (8 akad. val.)
  Nuotolinio mokymo sprendimo atveju - du pusdieniai po 4 akad. val.

Mokymas skirtas:

 • vidiniams ir išoriniams organizacijų Mentoriams
 • kolegoms, ieškantiems įrankių komandos narių įkvėpimui bei ugdymui - vidurinės grandies arba naujai paskirtiems vadovams, team-lead’ams, vadovavimo mokymuose nedalyvavusiems darbuotojams.

Mokymo vertė

 • Mentoriai detaliau susipažįsta su mentoryste, jos neribotu potencialu, nauda ir tikslais, procesu, atsakomybėmis, mentorystės ribomis bei skirtumu tarp konsultavimo ir koučingo.
 • Mokymo metu dalyviai suvokia savo patirties dalinimosi svarbą, o praktinių užduočių metu - istorijų grožį ir jėgą.
 • Tiesiogiai su patirties dalinimusi susijusių užduočių metu jie treniruoja aktyvaus klausymo, klausinėjimo, istorijų pasakojimo ir grįžtamojo ryšio įgūdžius.
 • Dalyviai susipažįsta su labai konkrečia ir nesunkiai įsimenama istorijų pasakojimo struktūra, kurią pradeda taikyti dar mokymo metu.
 • Mokymo pabaigoje kiekvienas išeina su aiškiai apibrėžtomis savo ekspertinėmis sritimis, išgryninta asmenine motyvacija mentoriauti, asmeniniu ugdymosi tikslu bei 1 istorija, ready made kitų įkvėpimui bei ugdymui.
 • Mokymo metu praktikuojamas atvirumas ir kito priėmimas, o įgarsintos dalyvių istorijos stiprina grupę.
 • Istorijų pasakojimo struktūra, kurią pristato ir perduoda Saulius, yra universali naudoti skirtingiems tikslams pasiekti - ugdyti, komunikuoti apie vidinę organizacijos kultūrą, įtikėti ateities vizija, įgalinti kitus, etc.

Mokymas yra kupinas geros nuotaikos, naujų atradimų, įkvėpimo iš kitų mokymo dalyvių bei konkrečių patarimų per patirtis, kurios motyvuoja ir ugdo.

Saulius Alksnis

Saulius Alksnis

Saulius Alksnis yra idialogue idėjos autorius ir karjeros vystymo bei mentorystės temų ekspertas, kuris padeda ir įkvepia organizacijas auginti ir motyvuoti vidinius darbuotojus diegiant mentorystės programas bei konsultuojant vidinės karjeros klausimais, taip realizuojant darbuotojų potencialą ir ugdant jų lyderystę. Konsultantas yra vienintelis Lietuvoje sertifikuotas EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Global organizacijos narys, kurios sistemoje stiprina susijusias kompetencijas ir sėkmingai kaupia profesinę patirtį.

Turite klausimų?

30 minučių skambutis atsakys į visus likusius klausimus, tai gal kavos?

Rašykite į info@idialogue.lt arba skambinkite 8 680 16615