Mentoriai
Projektų vadovas
Albertas Určinskas
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

BGOL (Barclays Group Operations Lithuania)

Atsiliepimai: 2

Laisvas

Apie

Kažko ieškai? Nerandi atsakymų ar reikia konkrečios konsultacijos, jei manai, kad mano patirtis tau vertinga, siųsk užklausą.
Gyvenimas spalvotas ir nenuspėjamas. Mes pervertinam protą ir nuvertinam intuiciją - vidinį balsą. Visus atsakymus turim savyje, tik buna, pamirštam savęs klausytis ir be dvejonių savim patikėti.

Manau, kad turiu kuo pasidalinti tiek profesiniam tiek gyvenimiškam kontekste, ieškant sprendimų ar renkantis įrankius konkrečiai problemai spręsti. Iš profesinio gyvenimo perspektyvos turiu turtingos patirties Lietuviškose bei tarptautinėje organizacijose, pardavimų, paslaugų ir projektų valdymo srityse. Esu baigęs tiksliųjų mokslų studijas Vilniaus Universiteto Fizikos fakultete, tačiau domiuosi asmens psichologija bei sąmoningumu.
Turiu šiek tiek komandos ugdymo patirties, dirbau ir nuolat dirbu su savo profesiniais bei gyvenimo siunčiamais mokytojais. Mielai pasitinku įvairius iššūkius, bandau kažką naujo, netradiciško, gal kiek nutrūktgalviško. Kuo sudėtiniau bei laisviau, tuo įdomiau.

Jei kažkas rezonuoja, kreipkis... ieškosim atsakymų, sprendimų, galų gale, gerai praleisim laiką diskusijose, be vertinimų, smerkimo ar kritikos. Jei keliai susikirs, tikriausiai ne be reikalo. Iki pasimatymo arba sėkmės :)
daugiau

BGOL (Barclays Group Operations Lithuania)