Mentoriai
Mentorė, koučerė, edukologė
Dominika Novickienė

Miestas

Vilnius

Organizacija

www.motersgrozis.lt, IG Domi_Laikas

Mentorystės: 1 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online

Apie

Ieškai mentoriaus su kuriuo tu ar tavo personalas, galbūt tavo sūnus ar dukra užmegztų šiltą kontaktą, atsivertų ir pradėtų labiau pasitikėti savimi, tuo pačiu bendrautų su tikru profesionalu savo srityje? Tuomet kuo greičiau rašyk man! Dirbu su įvairaus amžiaus, interesų žmonėmis, esu neįtikėtinai įžvalgi, orientuota į rezultatus ir procesą, charizmatiška, gebanti motyvuoti, suteikti sparnus ir praplėsti požiūrį, paskatinti veikti maloniu, klientui tinkamu būdu. Taip pat baigiau ne vieną aukštąjį mokslą, o mokymai, paskaitos ir asmeninio tobulėjimo žinios yra mano kasdienybė. Geriausius metodus išbandžiau, atrinkau, todėl drąsiai galiu sakyti, kad gyvenu pagal tai, kaip kalbu. Turiu patirties:
1) tiesioginių pardavimų (klientų paieška, kontakto užmezgimas,šalti skambučiai, pardavimas, komunikacija, pasiūlymų ruošimas, motyvacija)
2) švietimo srities (mokinių socialinių, emocinių problemų identifikavimas ir sprendimas, pozityvusis ugdymas, komunikacija su tėvais, mediacija - tarpininkavimas sprendžiant konfliktus, mokinių asmeninės lyderystės ugdymas per mentorystę, motyvacijos kėlimas visiems švietimo dalyviams, vedant mokymus, edukuojant ir kuriant motyvacinius įrankius.
3) koučingo srities (koučingo pritaikymas gyvenime, darbe, savo, kaip koučerio identitetas, klientų paieška, komunikacija socialiniuose tinkluose)
4) Teisės srities (supažindinimas su teisės studijomis, teisės samprata, galimybėmis)
5) Moterų asmeninės lyderystės klausimais darbe ir gyvenime (empatija, kūrybingumas, rūpestis, savivertės subalansavimas, motinystės ir darbo derinimas, emocinis atsparumas, minčių higiena, grožio reikšmė gyvenime, autentiškumas, savirealizacija).
Esu baigusi edukologiją, teisę, koučingą, mokyklinę mediaciją, daug metų gilinuosi į emocinio intelekto, moterų savirealizacijos, saviugdos temas - auginu minkštąsias kompetencijas. Augindama vaikus dirbau draudimų ir reklamos pardavimų projektuose, socialine pedagoge, vaikų mentore, atlikau teisės praktiką, vedu koučingo sesijas moterims, rašau. Jei mano patirtis tave įkvepia, aš pasirengusi padėti.
daugiau

www.motersgrozis.lt, IG Domi_Laikas