Kamila Golod

2022.05.04

Karjeros kelio pradžia ar posūkis? | Užduotys savęs pažinimui

idialogue Mentorė Kamila Golod sukūrė savianalizės ir savirefleksijos medžiagą (atsisiųsti), kuri padės ir pradedantiems savo karjerą, ir norintiems ją pakeisti (tiek sritį, tiek darbo vietą).

 

Ši medžiaga paruošta tam, kad žmogus savianalizės ir savirefleksijos būdu galėtų savyje surasti atsakymus, kurie padėtų atrasti tai, kas domina, kokios yra stipriosios savybės, kokių įgūdžių dar reikia, kad savo karjeros kelyje jaustum vidinį pasitenkinimą ir džiaugsmą, užsiimant mėgstamą veiklą. Tik aktyvus šių užrašų pildymas, gali priartinti prie norimo pokyčio, o tik perskaitymas, deja, nelabai padės.

 

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybos vaikams” autorė:

“Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

Terapinio koučingo konsultacijos, visų pirma, man yra apie santykį su savimi ir kitais. Kai tu gali būti nuoširdžiai ir dėmesingai išklausytas, bei turi erdvės ir galimybių išgirsti patį save. Antra, konsultacijų metu užduodami klausimai ir atspindėjimas to, ką girdžiu ir matau, padeda geriau pažinti save: savo mintis, norus, jausmus, savo tikruosius poreikius, o ne primestus kitų žmonių. Trečia, konsultacijos man yra ne tik apie veiksmą, pokyčius, bet ir priėmimą tai, ko negali pakeisti, leidimą sau tiesiog būti, kalbėti, gauti palaikymą ir jaustis pakankamu tiesiog dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką darai.”

Plačiau apie Kamilą:

Terapinis koučingas - KamilaGolod.lt

Join idialogue!

Share Facebook

Kamila Golod

For improvement
neringa Practical advice
Kokią abipusę vertę neša mentorystė?
Tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime siekis tobulinti savo įgūdžius, mokytis naujų dalykų ir reguliariai mesti sau iššūkius gale dienos atneša daug naudos ir kelia pasitenkinimą. Mentorystė šiandien tampa veiksmingu ir, svarbiausia, tvariu įrankiu, padedančiu neatsilikti nuo asmeninio tobulėjimo temų. Nuo greitesnio savęs ugdymo iki pasitikėjimo didinimo – tiek daug galima pasiekti mentorystės vediniems žmonėms, tad net stebina, kad tik 37% profesionalų turi mentorių arba patys mentoriauja. Taigi, jei svarstai apie mentorystę, bet nesi tikras, ar tai tau (ar tavo verslui) – mes pasiruošę pakeisti tavo nuomonę!
Skaityti toliau
neringa For growth
Kodėl kiekvienam vadovui reikia mentoriaus?
Vadovai, lyderiai ir darbo komandų vedliai, sukluskite jei savo žodyne randate „žinau daugiau nei kiti” ir „viską turiu padaryti pats”. Nėra gėdinga nežinoti, o prašyti palaikymo nėra silpnumo ženklas. Tai patvirtina ir idialogue mentorių (ne tiki mūsų mentoriai) žodžiai, kurie šiame straipsnyje dalinasi, kodėl kiekvienam vadovui reikia mentoriaus. Išduosime paslaptį – geriausieji ir daugiausiai pasiekusieji turėjo aplinkos pagalbą ir palaikymą bei savo profesinę išmintį pildė kitų žmonių įžvalgomis.
Skaityti toliau
neringa For growth
Duomenų ar verslo analitikas: kur slypi skirtumas?
Riba tarp verslo ir duomenų analitikos yra plona ir bičiuliui pasakius, kad šis verslo analitikas, retas suprantame kuo tai skiriasi nuo pareigybių, kurias užima draugas, dirbantis duomenų analitikoje. Laikas išsiaiškinti, kur slypi plona skirtumų riba, mat analitika iš verslo arenos tikrai neplanuoja išeiti. Šiame straipsnyje kalbame ne tik apie analitinių rolių skirtumus, bet ir kodėl poreikis analitikams ir jų įtaka verslui ateinančiais metais tik augs. 
Skaityti toliau