Dainius Jakučionis

2022.03.15

Psichologinis atsparumas vykstant karui | Video pokalbis

„Pirmą kartą gyvenime, aplink vykstant tokiems siaubingiems dalykams, taip stipriai jaučiu – man baisu. Ir aš nežinau ką su tuo daryti!”

idialogue Mentorius – psichoterapeutas Dainius Jakučionis šiandien daro tai, ką sugeba geriausiai – įneša į protą blaivų aiškumą ir padeda suvaldyti emocines būsenas, kurios pastarosiomis dienomis kelia nerimą, pasimetimą, trukdo susikaupti ir dirbti.

Klausyk Dainiaus ir „Pradėk iš naujo” pokalbio apie psichologinį atsparumą vykstant karui.

Dainius beveik 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, tad dabar jis padeda komandoms veikti darniai ir efektyviai, o individams – pažinti save ir prisitaikyti prie aplinkos. Dainius užsiima ne tik privačiomis psichoterapijos sesijomis, mokymais komandoms, ekspertinėmis konsultacijomis, bet ir mentoriauja idialogue platformoje.

 

Daugiau informacijos apie komandos valdymą krizių metu rasi straipsnyje „Kaip valdyti darbuotojų nerimą krizių metu?

Join idialogue!

Share Facebook

Dainius Jakučionis

For improvement
Neringa Sendriūtė Practical advice
The mindset of a stress expert. How do you find the calmness in the storm?
In order for him to be able to help others cope with their emotional challenges, he had to win his own internal fights. Today, Simonas Niedvaras carries not only the title of idialogue mentor, but also the role of a stress instructor, and Simonas's new book "The mindset of a stress expert" encouraged us to delve deeper into the topic of stress understanding and stress processing. In this article, Simonas shares his personal encounters with stress and practical insights on how to allow yourself to feel and act when feeling. In other words, how do you find the calmness in the storm?
Skaityti toliau
neringa Courses
Tarptautinės organizacijos tarptautinė mentorystės programa: ko Baltijos šalių vadovai gali pasimokyti vieni iš kitų
„Luminor“ banko Mokymų partnerė Danguolė Maslienė akcentuoja, kad sklandus vadovų bendradarbiavimas, komandiškumas ir lyderystės principų puoselėjimas yra svarbus ne tik dėl jų sklandaus ir sėkmingo darbo bei profesinio augimo, tačiau ir dėl sektino pavyzdžio formavimo darbuotojams. Jeigu mokosi ir auga vadovai, darbuotojai taip pat yra motyvuoti tobulėti.
Skaityti toliau
neringa Success story
Gerovės mentoriai: kaip jie prisideda prie darbuotojų ir organizacijos klestėjimo?
Pasak Agnės Gorpiničienės, kai kalbame apie darbuotojo emocinę sveikatą, svarbu suprasti, kad į darbą ateina ne funkcija, o žmogus. „Ar įmanoma pasamdyti tik vieną asmenybės dalį – jo žinias, bet ne visa kita, kas jį sudaro? Manau, kad ne. Ir jei mes renkamės pamatyti visą žmogų ir jį stiprinti, palaikyti, gauname kur kas didesnę vertę“, – įsitikinusi A. Gorpiničienė.
Skaityti toliau