idialogue

2022.05.18

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 2nd edition

Preparation meets opportunity – gyvenimo galimybes geriausiai išnaudoja tie, kurie joms atėjus būna pasiruošę! Dalinamės 2nd edition Mentorių rekomenduojamų knygų sąrašų, kad galėtumėte ateities galimybėms pradėti ruoštis jau šiandien. 

 

Mentorius Povilas Klimas rekomenduoja:

I. Carlberg „Alfredas Nobelis: jo pasaulis ir premija” – kūrinys žavus ne tik tuo, kad atvaizduoja A. Nobelio pasiekimus, tačiau ir laikmečio aktualijas, pasiekimus bei atradimus.

 

Mentorė Vitalija Uzialaitė rekomenduoja:

S. Spies „Kūno  kalba” – poveikį žmonėms 93 proc. lemia kūno kalba ir balsas, tad knygos paskirtis yra išmokyti skaitytoją pasitikėti savim ir tinkamai elgtis profesinėje aplinkoje, išnaudojant kūno kalbos turtą.

 

Mentorė Ramutė Alechnavičiūtė rekomenduoja:

N. Hill „Pergudrauti velnią. Laisvės ir sėkmės paslaptis” – tam, kad suprastumėte, kas ir kodėl valdo 98% pasaulio žmonių.

 

Mentorė Laura Makelė rekomenduoja:

K. Martin „The oustanding organization” – vadovui, kuris ieško atsakymų, kas gali pakelti komandą ir organizaciją į aukštesnį lygį.

 

Mentorius Tadas Karosas rekomenduoja:

Laozi – atskleidžiami pagrindiniai kinų kosmogonijos – visatos atsiradimo ir prigimties – principai. Laozi sako, jog žmonės turi aistras ir veikia laisva valia, tačiau dažnai toks veikimas sugriauna natūralų Dao balansą. Šventoji knyga – tai kelias, kuriuo žengdami išminčiaus mokiniai gali susigrąžinti harmoniją ir sugrįžti į prigimtinį savo būvį.

 

Mentorė Justina Jančiauskaitė rekomenduoja:

C. Andre „Netobuli, laisvi ir laimingi“ – knyga apie savivertę, mus kankinantį vidinį kritiką. Daugelį metų turėjau klaidingus įsitikinimus apie save, savęs vertinimą, tad ši knyga padėjo išsigryninti potemes apie buvimą savimi, apie aplinkos lūkesčius ir laisvę būti netobula.

 

Mentorė Laura Astrauskienė rekomenduoja:

P. Rakštikas „Staigmena gyventi” – knyga apie sąmoningumo ugdymą, savęs suvokimą ir dėmesingumą sau, mokymąsi sustoti.

 

Mentorė Donata Varnelienė rekomenduoja:

A. Lindgren „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo” – aš ją moku skaityti skirtingais balsais!

 

Mentorė Aušra Vaitiekaitė rekomenduoja

T. Ferriss „TITANŲ ĮRANKIAI: milijardierių, ekspertų, pasaulinio lygio žvaigždžių įpročiai ir produktyvumo paslaptys”.

 

Mentorė Renata Šepetė rekomenduoja:

D. Owens „Kur gieda vėžiai” – pasaulį pavergęs romanas apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių, istorija apie meilę ir nusikaltimą, odė laukinei gamtai. Tai skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti.

A. Signorini  „Coco Chanel – gyvenu tik kartą” – intriguojanti legendinės mados ikonos biografija.


Daugiau knygų rekomendacijų: 10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 1st edition

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kaip ambicingi profesionalai naudoja mentorystę ir asmeninį įvaizdį?
Tiek asmeninis įvaizdis, tiek ir mentorystė yra apie mūsų asmenines vertybes bei norą dalintis. Nesvarbu ko siekiame – ar tai būtų noras parduoti produktą, tapti autoritetu tam tikroje industrijoje, o galbūt auginti naują kartą profesionalų ir taip save realizuoti – mentorystė ir asmeninis įvaizdis šiame kelyje gali eiti išvien. Svarbu suprasti, kad nepaisant to, ar savo asmeninį įvaizdį kuriame sąmoningai ar paliekame formuotis savaime, kiekvienas žmogus jį turi. Tai yra mūsų reputacija bei tai, ką kiti apie mus galvoja ir kalba. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Tyrimo rezultatai: darbuotojų lūkesčiai darbdaviams
Šį balandį agentūros bei idialogue partnerių „DID Moons“ atliktas tyrimas apie darbuotojų lūkesčius parodė, kad darbą keisti labiausiai skatina nepagarbi aplinka bei per didelis darbo krūvis. Ar sutiktumėte? Šiame straipsnyje apžvelgiame tyrimo rezultatus. „Užmesti akį” verta, nes duomenys rodo, kad įmonės, kurios proaktyviai nekuria saugios darbo aplinkos, susiduria su darbuotojų išlaikymo ir pritraukimo iššūkiais.
Skaityti toliau
Henrika Bivainienė Praktinis patarimas
Infliacija vis dar auga: kaip argumentuoti algos pakėlimą?
Kuomet pirkinių krepšelio kainos auga, o projektų krūvis darbe nemažėja, yra įprasta svarstyti – „Argi neturėčiau gauti didesnio atlygio?“. Visgi prieš einant kalbėtis dėl didesnio darbo užmokesčio būtina įsivertinti ekonominę aplinką bei savo kompetencijas. Šiame straipsnyje kalbiname Henriką Bivainienę, HR ir atrankų sprendimų kompanijos „Amston“ vadovaujančią partnerę, dėl daugumai vis dar opaus klausimo – algos pakėlimo ir tam tinkamos argumentacijos.
Skaityti toliau