10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 1st edition

Visų naujai prie platformos prisijungusių Mentorių klausiame, kokią knygą jie rekomenduotų savo mentee. Kadangi Mentorių idialogue plaformoje virš 450, tad ir knygų rekomendacijų sukaupta nemažai – dalinamės pirmuoju dešimtuku, kurį labai verta perskaityti.

Mentorius Arnoldas Kazilionis rekomenduoja:
A. Robbins „Pažadink savyje milžiną” – šioje knygoje kalbama apie būdus, kaip valdyti savo emocijas ir kūną, optimizuoti tarpusavio ir profesinius santykius, sutvarkyti finansus ir apskritai visą gyvenimą.

Mentorė Alina Miežietytė – Gudzinskė rekomenduoja:
E. Meyer „The Cultural map” – tai knyga apie verslo pasaulio skirtumus skirtingose kultūrose. Ji padeda suprasti, kodėl mes kartais nesuprantame vienas kito, kodėl kartais darbai stoja, nors atrodo viskas parašyta aiškiai.

Mentorė Diana Bukantaitė rekomenduoja:
A. A. Milne „Pūkuotuko pasaulis” – anot Dianos, ši knyga yra „must”, gyvenimo išminties ir sveiko humoro vadovėlis.

Mentorė Ingrida Razmė rekomenduoja:
S.R. Covey „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai”.

Mentorė Viktorija Šarkauskaitė rekomenduoja:
L. Čeber „Būk, kuo nori būti” – prieš keletą metų dirbau labai fainoje įmonėje su nuostabiais žmonėmis, bet darbo sritis buvo visai ne ta, kurioje save matyčiau. Jaučiausi nelaiminga ir daranti tai, ko nenoriu daryti. Vieną dieną ėmiau ir priėmiau sprendimą išeiti iš darbo į „niekur” ir ieškoti savęs. Atsisveikinant kolegos man padovanojo šią knygą ir nuo tada jos pavadinimas „Būk, kuo nori būti” man tapo mano mantra.

Mentorė Indrė Taurosevičiūtė rekomenduoja:
P. Coelho „Alchemikas” – tai savotiška pasaka, pagrįsta rytų išmintimi, tai gyvenimo džiaugsmo kupina istorija, kuomet kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.

Mentorė Marta Jurkšaitienė rekomenduoja:
Darau prielaidą, kad TOP10 jau yra perskaitytos ir rekomenduoju J. Doerr „Measure what Matters” – apie tvarų tikslų siekimą situacijose, kai vadovas nėra Manager by control bei OKR (Objectives ir Key results) stiliaus.

Mentorė Monika Jahani rekomenduoja
R. Sharma „Lyderis be titulo” – šioje knygoje saviugdos mokytojas Robinas Šarma parodo, kad jei norime būti lyderiai, mums nereikia nei titulų, nei aukštų postų, nes lyderiavimo savybės mums yra įgimtos - reikia tik jas „pažadinti”.

Mentorius Šarūnas Nakvošas rekomenduoja:
H. Murakami „Avies medžioklė” – vienas svarbiausių postmodernistinės literatūros kūrinių, priskiriamas net prie fantastinių ar mitologinių romanų bei antiutopijų.

Mentorė Rasa Kaminskienė rekomenduoja:
H. Garcia ir F. Miralles „Ikigai“ – ilgo ir laimingo gyvenimo paslaptys anot japonų filosofijos. Ikigai – tai su dideliu polėkiu daryti tai, kas teikia pasitenkinimą, džiaugsmą ir suteikia gyvenimui prasmės.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!