idialogue

2021.11.25

Kuo skiriasi mentorystės kultūra organizacijoje nuo tiesiog mokymo?

Kolegoms personalistams, norintiems siekti karjeros personalo srityje ar tiesiog giliau pažinti šią sritį, turime vertingo turinio! HR Hint Online ir mentorystės ambasadorius bei idialogue platformos įkūrėjas Saulius Alksnis „Auginančiuose pokalbiuose“ kalba apie mentorystės kultūrą organizacijoje, kuo ji skiriasi nuo įprasto mokymo ir kodėl yra naudinga organizacijai.

Anot S. Alksnio, iš įprastų mokymų vidutiniškai išsinešame 10% informacijos, kai tuo tarpu mentorystė leidžia sukurti „tailor-made“ produktą – mokymą, tiksliai atitinkantį konkrečią žmogaus situaciją ir leidžiantį pasiimti žymiai daugiau. Ir tai dar ne visi mentorystės pranašumai, kuriuos mentorystė atneša organizacijai. Klausyk „Auginančių pokalbių“ įrašo ir išgirsk visas mentorystės naudas bei jos diegimo organizacijoje žingsnius.

HR Hint Online misija yra padėti verslui kurti bei efektyviau įgyvendinti personalo valdymo procesus. HR Hint Online patirtis leidžia taikliai identifikuoti įmonės personalo valdymo iššūkius ir numatyti pokyčių reikalaujančias sritis, kad personalo vadyba būtų efektyvesnė ir orientuota į įmonės verslo tikslus. HR Hint Online teikia personalo valdymo paslaugas, įrankius, konsultacijas ir mokymus tiek, kiek reikia, ir tada, kada reikia – tam, kad užtikrintų teigiamą pokytį verslui!

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kokią įtaką mentorystė daro emocinei sveikatai?
Organizacijų veiklos tempai spartėja, projektų terminai siaurėja, ambicijos auga, o riba tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo blunka. Ar sutiktumei su mumis, sakančiais, kad spartėjančiame pasaulyje sunku rasti laiko kitiems, o dažnai net ir sau pačiam?  Pasak Pasaulinės sveikatos organizacijos (WHO), net 15%, o po pandemijos ir visi 30%, darbingo amžiaus žmonių patiria emocinį stresą, kurio neturi su kuo aptarti ir kartu išspręsti. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Persikvalifikavimas – investicija, kuriai reikalingi du dalykai
Paulius Žvinakis, idialogue partnerių Centric IT Solutions Lithuania BI analitikas, kaskart pasakodamas šią istoriją jaučia, kad padeda žmonėms, kurie nesijaučia savęs realizavę dabartinėje karjeroje ir dvejoja dėl savo karjeros sprendimų. Buvęs savivaldybės sveikatos skyriaus vadovas, šiandien sėkmingai kylantis IT karjeros laiptais, atskleidžia, kad persikvalifikavimo procesas yra investicija ir šiai investicijai reikia skirti du svarbius dalykus.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Pokyčiai verslo sektoriuose: kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje?
Noris savo karjerą pasukti perspektyvia kryptimi? idialogue partneriai Amston, atlikdami dešimtis, o gal net virš šimto atrankų per metus, geriausiai žino kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje. Šiame straipsnyje Amston dalinasi ne tik specialybių sąrašu, bet ir įžvalgomis kuo išsiskiria kiekviena specialybė ir kokio tipo žmonėms ji tinkamiausia.
Skaityti toliau