idialogue

2022.06.09

Mentoriai rekomenduoja: Role Models

idialogue Mentoriai mentee gyvenimuose dažnai suvaidina role model vaidmenį. Pasidarė smalsu, o ką Mentoriai įvardintų kaip savo sektino pavyzdžio asmenybes. Dalinamės penketuku rekomendacijų:

 

Mentorius Saulius Alksnis rekomenduoja:

Jeigu vardais, tai man rezonuoja Malcom Gladwell, kuris knygų lapuose narplioja labai prasmingus klausimus, į miltus smulkindamas mitus bei nusistovėjusias nuostatas. Taip pat Simon Sinek bei jo degančios akys lyderystės temoje.

 

Mentorė Eglė Adamonytė rekomenduoja:

Tie, kuriems bent šiek tiek kažko pavydžiu, kuriuose matau ir savo troškimus, ir ribas, ir iššūkius. Jie skatina pasvajoti, išsigryninti ir „pasimatuoti” kas mano, įsivertinti norų kainą ir tai, kiek tie pasiekimai man prasmingi, ir kiek tai motyvuoja mane bandyti. Ir visada sąmoningai apsukus šią įsivertinimo karuselę, grįžti prie savo autentiškumo, tik jau praplėtus savo ribas, galbūt įgijus daugiau patirties, padirbėjus su pasitikėjimu savimi ir daugiau sužinojus apie save. Kiekvienas turime savo unikalios išminties, todėl esame vertingi ir kitam.

 

Mentorė Janina Sabaitė rekomenduoja:
Su role models mano santykiai sudėtingi, t.y. vieno konkretaus neturiu, nes jau suvokiau, kad kiekvienas žmogus yra geras kažkokioje konkrečioje sritye. Bet... atkaklumo ir paprastumo mokausi iš Mel Robbins, išmintingumo iš Dr. Rasos Katilienės, ėjimo į priekį iš Danguolės Kraskauskienės, dvasingumo paieškų iš Joanos Butėnaitės - Świtkiewicz , veiklų monetizavimo iš Aurimo Levicko, profesinio gylio iš Pauliaus Rate, autentiškumo iš Kamilos Golod, energingumo iš Lauros Bielskės ir taip po dalelę iš daugelių kitų...

 

Mentorė Sigita Guler rekomenduoja:

Aš labai nemažai mokausi iš serialo  „Kostiumuotieji” – be galo daug situacijų apie santykius tarp įvairiausių žmonių, galima pasimokyti, kaip oriai pralaimėti, kaip neprarasti žmogiškumo šiuolaikinėje konkurencinėje kovoje ir t.t.

 

Mentorė Renata Šepetė rekomenduoja:

Pratęsiant pamokas iš serialų, tai „Million dollars listing Los Angeles / New York” pardavimų srities žmonėms must. Apie tai, kaip parduoti milijoninius namus, ir apie tai, kaip brokeriai verčiasi per galvas, persirenginėdami juokingiausiais kostiumais. Žinoma, seriale yra daug gražių vaizdų, juoko ir kiekvienas gali pasiimti kas įdomu. Kitas apie komandiškumą ir delegavimą – „Below deck”. Čia taip pat reikia atsirinkti, bet čia viskas viename, pamokos ir malonumas, nes vaizdai kerintys.

 

idialogue komunikacijos specialistė Neringa Sendriūtė rekomenduoja:

Brene Brown dėl žinių apie autentiškus ir efektyvius santykius su kitais žmonėmis, Franca Sozzani dėl kūrybiškumo, Bill Gates dėl smalsumo, Maya Angelou dėl taiklių, poetiškų ir dvasingų minčių, Lewis Hamilton dėl socialinės atsakomybės.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Amston Praktinis patarimas
Darbuotojai – bumerangai: išėjau, bet noriu grįžti
43 proc. palikusių savo pozicijas teigia, kad buvęs darbas, jų nuomone, buvo geresnis už esamą, 41 proc. mano, jog sprendimą palikti įmonę priėmė neapgalvotai, o ketvirtadalis darbuotojų iš tiesų sugrįžta pas buvusį darbdavį.  Jei esi vienas tų darbuotojų, kuris svarsto apie grįžimą pas buvusį darbdavį, mūsų partnerių Amston, atrankų ir HR sprendimų agentūros, atrankų komandos vadovė Eivina Staniulytė dalijasi savo įžvalgomis apie tai, kaip būti sėkmingu darbuotoju – bumerangu. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Augimui
Partnerysčių rinkodara – tiems, kurie mėgsta bendrauti ir analizuoti
Ar žinojote, kad partnerysčių rinkodara tampa vis populiaresnė dėl savo efektyvumo ir patrauklumo tiek verslams, tiek turinio kūrėjams? Vienas iš lyderių, dirbančių šioje srityje, yra Rokas Ramanauskas, Surfshark partnerysčių rinkodaros vadovas bei idialogue mentorius, kuris naujajame mūsų straipsnyje pristato šios rinkodaros rūšies subtilybes bei patarimus tiems, kurie mato savo karjerą būtent čia. Rokas teigia, kad affiliate rinkodaros specialistu gali tapti žmonės iš įvairių sričių, tačiau sėkmingiausi yra tie, kurie turi patirties su partnerystėmis, pardavimais, skaitmenine rinkodara ir duomenų analize.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Augimui
Mentorių TOP5 tinklalaidžių rekomendacijos
Vasariški pasivažinėjimai dviračiu, o gal diena hamake pas močiutę sode? Vienu ar kitu atveju, vertinga ir įdomi informacija tinklalaidės formate tokiai progai nepamaišys. Šiame įraše dalinamės idialogue mentorių TOP5 tinklalaidžių rekomendacijomis.
Skaityti toliau