Mentoriai
Veiklos, geros savijautos ir karjeros trenerė
Janina Sabaitė Melnikovienė

Mentorystės sritis

Miestas

Kaunas

Organizacija

Mentorystės: 12 / Atsiliepimai: 7

Mentorius neaktyvus

Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Jei turi klausimą dėl: savo veiklos pradžios ir verslo vystymo, karjeros ir darbo iššūkių ar abejonių dėl platesnių horizontų, parašyk man!

Sertifikuota ICF koučingo specialistė, smulkaus verslo savininkų trenerė, verslo komunikacijos ekspertė, karjeros ir asmenybės testų konsultantė.
8+ metų patirtis vedant asmenines konsultacijas, kuriose naudoju visą sukauptą patirtį, įgytą koučingo, psichoterapijos, NLP, reiki, theta, emocijų paleidimų ir pan. praktinėse studijose.

Kiekvienas žmogus, jei tik nori, gali pakeisti savo padėtį ir transformuoti savo gyvenimą į tokį, kokio nori iš tiesų. Ankščiau ar vėliau, savo ritmu. O apsisprendusiems imtis veiksmų galiu padėti ir aš.

15+ metų komunikacijos, rinkodaros, verslo plėtros patirtis didelėse ir mažose verslo įmonėse, NVO, viešojo sektoriaus organizacijose.

7+ metai mokymų, seminarų ir pranešimų konferencijose patirtis temomis: Verslo modelių kūrimas, Komunikacija sėkmingai veiklai; Asmeninės karjeros valdymas; Darbdavio įvaizdis; Verslumo ugdymas; Krizių komunikacija, Nuo klientų aptarnavimo - į pardavimų vadybą ir kt. TIKIU praktiniais ir pagal auditorijos užklausas parengtais mokymais.

Mano moto: "Tik tada, kai įvardini savo tikruosius norus, tik tada gali surasti įrankius, priemones, sistemas, kaip keistis pagal tai, kur nori nueiti, ką veikti ir kaip gyventi." Tai tinka ir asmeninės karjeros projektavime, ir verslo vystyme ar net naujo verslo kūrime.
Daugiau