Mentoriai
PhD candidate
Agnė Oseckytė

Mentorystės sritis

Miestas

Užsienis

Organizacija

Lund University

Mentorystės: 4 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Dvejoji kokias studijas rinktis? Nežinai ar rinktis studijuoti/dirbti Lietuvoje ar užsienyje? Svarstai apie doktorantūrą ar mokslininko karjerą socialinuose moksluose? Nori išnaudoti visas galimybes ir turėti sveiką santykį tarp darbo ir kitų atsakomybių?

Aš noriu pasidalinti kaip man pavyko rasti atsakymus ir sprendimo būdus šioms dilemoms. Esu baigusi Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą. Šiuo metu gyvenu Švedijoje, esu Lund Universiteto Teisės fakulteto doktorantė ir mokslininkė. Mano pagrindinės tyrimų sritys yra konstitucinė teisė, jurisprudencija, tarptautinė viešoji teisė ir ES teisė, o mano doktorantūros projekto tema - Constitutional Identity of the European Union. Prieš tai dirbau Lietuvos Respublikos Konstituciniame Teisme.

Manau, kad nuolatinis mokymasis ir ieškojimas yra nenutrūkstama kiekvienos asmenybės būsena. Vienas iš geriausių įrankių tą daryti - pokalbis. Esu be galo dėkinga žmonėms, kurie buvo ir yra mano mentoriais. Žinau, kad turiu kuo pasidalinti su žmonėmis, kurie nėra tikri dėl savo karjeros kelio, nori išnaudoti visas savo studijų suteikiamas galimybes, domisi teisės mokslininko keliu ir nebijo kelti sudėtingus klausimus.

Wondering what studies to choose? Not sure whether to study or work in Lithuania or abroad? Considering PhD or research career in the social sciences? Want to seize every opportunity and have a healthy relationship between work and other responsibilities? We can talk about this in English as well as in Lithuanian.
Daugiau