Mentoriai
Pardavimų ir verslo vystymo vadovas
Aleksas Abraškevičius

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Skycop

Mentorystės: 16 / Atsiliepimai: 4

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Ar teko girdėti, jog statistiškai 9 iš 10 startuolių “neišgyvena"? Jau šešti metai savo kailiu bandau pagrįsti arba paneigti šį rinkos dėsnį, o dabartinis mano bandymas jau 4-asis. Prie visų startuolių jungiausi ankstyvojoje jų vystymosi stadijoje. Kai kuriuose iš jų, buvau pirmas ar antras komandos narys. Tai man leido iš labai arti stebėti bei kurti visus procesus, įvairiose projekto vystymosi stadijose. Kartu su komandomis kurėme verslo modelius finansų, švietimo, reklamos transliavimo srityse.
Kiekvienas naujas projektas man - laboratorija, kurioje maišydamas skritingo tipo dėsnius bei metrikas ieškau atsakymų kas veikia. O žinių bei kompentencijų bagažą kroviausi bendraudamas tiek su didžiausiais investuotojais Lietuvoje, tiek verslo vystytojais Europoje ir už jos ribų. Su “Skycop” komanda per metus tapome top5 prekiniu ženklu Tarptautinėje rinkoje ir užaugome nuo 2 iki 94 darbuotojų įmonės. Tokia dinamika neretai reikalauja kuo tikslesnių sprendimų bei gaunamų rezultatų analizės. Esu labiau nei linkęs dalintis savo patirtimi bei žiniomis.
Nuolatos domiuosi gyvenimo kokybės gerinimo technikomis bei sprendimais padėjusiais verslams sunkiais augimo momentais. Su didžiausiu malonumu būnu mentoriumi, bet tuo pačiu nenustoju būt ir mentee.
Daugiau