Mentoriai
CEO, Marketingas
Arnas Jacevicius

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija


Mentorius užimtas

Atsilaisvins 2024 04 11

Rezervuoti
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki,

Mano karjeros pradžioje turėjau mentorių, kuris padėjo ypatingai padėti stiprius pamatus mano karjerai ir lipti jos laiptais. Ta patirtis buvo neįkainojama todėl norėčiau kažkam suteikti tokią patirtį taip pat.

Apie mane:

Pradėjau savo karjerą Marketinge dar studijuodamas marketingą Danijoje. Tuomet dirbau freelanceriu uždirbdamas 250 eur per mėnesį. Pavyko įsidarbinti agentūroje, kurioje dirbau prie projektų kuriuose buvo Kevin Hart, Paris Hilton ir kitos pasaulinio lygio įžymybės. Praėjus porai metų įkūriau savo agenturą "A Cool Agency", kuriai jau 3 metai. Per antrus metus pavyko pasiekti 7 ženklę apyvartą su 40% pelno ir išplėsti komandą iki 15 žmonių. Per savo karjerą esu išleidęs apie 60M EUR ant reklamos ir sugeneravęs partneriams su kuriais dirbau/dirbu virš 310M EUR.

Patirties digital marketinge turiu nemažai, bet labiausiai pilnatvę teikia gilesni pokalbiai apie įvairias temas: kodėl reikia pinigų išvis ir kiek, kad būtum laimingas, ar jie atneša laimę, kodėl išvis yra noras siekti karjeros aukštumų, dvasinis kelias ir t.t. Savo kelyje prigavau save siekiant uždirbti kuo daugiau pinigų, net ir tada kai tos sumos peraugo sumas, kurias svajojau kažkada gyvenime pasiekti, tačiau laimės kiekis ne tik, kad neaugo, o mažėjo ir sparciai. Todėl visos šios ir kitos temos man yra labai artimos, nes karjeros ir profesinės sekmės kelias yra painus ir lengva pasiklįsti.

Pomėgiai: motociklai, airsoft, sąmoningumo praktikos, stovyklos, podcast'o kūrimas.
Daugiau