Mentoriai
Soc. mokslų daktarė, docentė, mokymų lektorė, psichoterapijos praktikė, akredituota lyderystės ir karjeros koučingo specialistė (ACC), sertifikuota MNI praktikė karjeros klausimams spręsti.
dr. Aistė Dromantaitė

Miestas

Vilnius

Organizacija

ICF Lithuania

Mentorystės:: 8 / Atsiliepimai:: 3

Mentorius neaktyvus

Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki!
Esu dr. Aistė Dromantaitė, socialinių mokslų daktarė, daugiau nei 20+ metų dėstymo, verslo mokymų ir konsultacijų srityje dirbanti akredituota ugdomojo konsultavimo (koučingo) specialistė (ICF ACC akreditacija), psichoterapijos praktikė, sertifikuota MN praktikė (MNTEST metodas karjeros klausimams), įvairių koučingo programų ir mokslo bei populiariųjų straipsnių autorė, vadybos knygų autorė bei bendraautorė.

Skaitau paskaitas, vedu mokymus ir teikiu konsultacijas individualiais klausimais (psichoterapija, koučingas), karjeros klausimais (MNTEST sistema) ir vedu lyderystės mokymus vadovams (DeapLead modelis + konsultacijos). 2017-2018 m. buvau Tarptautinės Koučingo Asociacijos ICF Lietuva Prezidentė, 2014-2020 m. šios Asociacijos direktorė, Valdybos narė.

Šalia profesinės veiklos esu trijų vaikų mama, draugė, kolegė, dukra, žmona.

Kaip matyti iš profesinės patirties, ugdymo procesas yra mano ilgametis kelias, vystomas ir teikiamas pačiomis įvairiausiomis formomis – nuo asmeninių konsultacijų iki viešų paskaitų, mokymų ar tekstų, šiltų susitikimų ir pokalbių. Aš tikiu, kad dialogas ir kuriamas dviejų žmonių santykis pokalbio metu atveria resursų skrynias įvairiausioms galimybėms, sukuria palaikančią ir saugią erdvę mokytis ir taip augti. “Ugdymas yra vienas galingiausių ginklų, kuriuo galima keisti pasaulį”, sako N. Mandela. Tuo tikiu, tuo aktyviai gyvenu, augu, tad kviečiu augti ir Jus.
Daugiau apie mano veiklas: www.sprendimu.link
Daugiau