Mentoriai
Kainodaros konsultantė; Plėtros vadovė
Eleonora Sakalauskaitė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Swedbank, Pricing.lt, Niuksas.lt

Mentorystės: 13 / Atsiliepimai: 2

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Jau 15+ metų darbuojuosi kainodaros ir verslo plėtros srityje bankininkystės sektoriuje Baltijos rinkose. Valdžiusi daugybę rinkodaros projektų, įgyvendinusi Jaunimo programą „ZOOM“, prisidėjusi prie kainodaros strategijų bei lojalumo programų kūrimo. Taip pat esu dviejų tarptautinių verslų įkūrėja (socialinis projektas - Niuksas.lt, kainodaros konsultacijos – Pricing.lt), taigi susipažinusi ir su nuosavo verslo niuansais.

Kainodaros mokslus gilinau tarptautinėse konferencijose Amsterdame ir Barselonoje, Stanfordo Universiteto kainodaros ir verslo plėtros mokymuose. Patirties semiuosi iš didžiausių pasaulio kainodaros konsultacinių bendrovių (pvz., Simon & Kutcher) bei savo klientų projektų (transportas, juvelyrika, sporto klubai, restoranai, kosmetika, mokymai ir t.t.).

Šiuo metu konsultuoju jaunus verslus tiek Lietuvoje, tiek Niujorke bei Londone - kaip klientai priima sprendimus pirkti, kaip nustatyti kainą naujam produktui, kaip suvaldyti nuolaidas, išvengti kainų karo ir dažniausiai daromų klaidų.
Daugiau