Mentoriai
Koučingas, asmenybės ugdymas, produkto vystymo vadovė
Kristina Kristina

Mentorystės sritis

Miestas

Kaunas

Organizacija

Mentorystės: 1 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esi kryžkelėje? Reikia pagalbos ieškant sąmoningumo? Atėjai į tinkamą vietą! Aš esu visu šimtu procentų dėl Tavęs, lydėsiu visą tavo kelionę augimo link!

Sritys:
Sąmoningumo augimas/ savęs pažinimas karjeros link;
Santykiai/konfliktai (asmeniniai santykiai, vaikų auklėjimas, komandos bendradarbiavimas);
Perdegimo prevencija;

Turiu 10 metų pedagoginį stažą, mokykloje dirbau socialine pedagoge. Ir tai netiesa, kad dirbant mokykloje geriame tik kavą. Tai labai kompleksinis darbas, kuomet norisi padėti žmogui. Įvairiomis priemonėmis, metodais - bet pagrindinis tikslas kiek įmanoma labiau padėti toje situacijoje.

Šiuo metu dirbu EdTech startuolyje Reflectus. Kuriame internetinę reflektavimo sistemą mokykloms. Tad verslo vystyme patirties turiu nuo administravimo iki komunikacijos, komandos formavimo, motyvavimo ir pan.

Turėjau ir vysčiau praktinės mados prekinį ženklą vaikams, tačiau gyvenimas eina į priekį ir keičiasi požiūris į tam tikrus dalykus, tad tai liko mano hobis.

Bet labiausiai mano širdis linksta visgi pasitarnauti kitam dėl geresnio gėrio.
Esu sertifikuota koučingo (ICF) specialistė.

Pati turiu dvi dukras (žinau, ką reiškia auklėti, prieiti prie vaiko, ypač labai jautraus); turėjau profesinį perdegimą (ir vis dar balansuoju); pati pasiekiau tikslus su pagalba. Tad puikiai žinau kaip svarbu žmogus, kuris tave lydi bent jau pačioje pradžioje.

MENTEE - jei esi pasiruošus(ęs) 100 proc. nerti į save, dirbti, kad padėtum sau, aš pasiruošusi 100 proc. skirti laiką tau ir lydėti per procesą!
Daugiau