idialogue

2022.09.29

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 6th edition

Knygos dovanoja mums geriausią draugiją ir leidžia priartėti prie didžiausių visų laikų protų. Su šiomis 10 knygų tobulėjimo kelias bus tiesesnis – Mentoriai jas skaitė ir nuoširdžiai dabar rekomenduoja savo mentee.

 

Tomas Peluritis:
G. Kim „The Phoenix Project” – tai grožiniu stiliu parašyta istorija, kurioje pasakojama apie IT procesus, tai kaip informacija šioje knygoje yra pateikiama ir esminiai jos dalykai pritaikomi bet kurioje srityje (bent jau mano akimis).

 

Kristina Foktienė:
C. Gallo „Storytelling” – bestseleris, skirtas norintiems pavergti ir sužavėti auditoriją, nes nieko nėra galingesnio už talentingai papasakotą gerą istoriją.

S. Sinek „Pradėkime nuo klausimo kodėl” – viskas, ko reikia – suprasti savo darbo, kuriamo produkto ar teikiamos paslaugos tikslą ir jį tinkamai perteikti kitiems. Knygoje detaliai nagrinėjamos tokių pasaulyje žinomų kompanijų kaip Apple, WalMart, Microsoft ir jų įkūrėjų sėkmės istorijos, užtikrinusios šioms milžinėms lyderio pozicijas rinkoje. Tai įkvepiantys pavyzdžiai, kurie padės kitomis akimis pažvelgti į savo vykdomą veiklą, padrąsinti save ir įmonės kolektyvą naujoms idėjoms bei kardinaliems pokyčiams.

J. Sincero „You are a badass” – kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori. Knuga apie tai, kaip imti ir stipriai papurtyti save už pečių, kad pagaliau atsibustumei iš Didžiojo snūdo, iš šimtu procentų tavęs netenkinančios dabarties.

 

Karolina Vaičienė ir Stasys Jonynas
J. Clear „Atominiai įpročiai” – puiki knyga skaitymui ir siekiant disciplinos tikslų ugdymui.

 

Povilas Čiuplys:
Aš asmeniškai dažnai grįžtu prie D. Pink „Drive: The Surprising Truth About What Motivates Us” – suteikia skaitytojams paradigmas griaunantį naują būdą galvojant apie motyvaciją.

Taip pat mielai rekomenduoju H. Lee „To kill a mockingbird” – Garbingo gyvenimo kukli pamoka – taip keliais žodžiais būtų galima apibūdinti šią knygą. Romanas pilnas šviesaus liūdesio ir tylaus džiaugsmo, kuriuos žmogui atneša sąžiningumas ir tolerancija, o atima žiaurumas ir prietarai. Nors vaizduojami įvykiai yra tarsi toli nuo mūsų, autorės išpažįstamos vertybės aktualios visiems žmonėms, kad ir kokiame pasaulio kampelyje jie gyventų.

 

Rugilė Grendaitė:
S. R. Covey „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai. Galingos asmeninių pokyčių pamokos” – tai knyga, kalbanti apie šių dienų informacinį perteklių, perdegimą, vertybiškai reikalingų ir teisingų pasirinkimų sudėtingumą ir dėl to kylantį pasimetimą, tad štai įpročių ugdymas gali padėti tai išspręsti.

 

Normantas Rabačiauskas:
A. R. Rönnlund „Factfulness” – gyvenimas yra geresnis nei dažnas galvoja. Knyga padės praplėsti savo suvokimą ir udyti gebėjimą vertinti informaciją objektyviau ir adekvačiau.

 

Eglė Markelytė:
V. Young „The Secret Thoughts of Successful Women: Why Capable People Suffer from the Impostor Syndrome and How to Thrive in Spite of It” – išmokite prisiimti atsakomybę už savo sėkmę, įveikti nepasitikėjimą savimi ir išvaryti minčių modelius, kurie kenkia jūsų gebėjimui jaustis ir veikti taip ryškiai ir galingai, kaip iš tikrųjų galite.

 

Skaityk daugiau: 10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 5th edition

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kokią įtaką mentorystė daro emocinei sveikatai?
Organizacijų veiklos tempai spartėja, projektų terminai siaurėja, ambicijos auga, o riba tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo blunka. Ar sutiktumei su mumis, sakančiais, kad spartėjančiame pasaulyje sunku rasti laiko kitiems, o dažnai net ir sau pačiam?  Pasak Pasaulinės sveikatos organizacijos (WHO), net 15%, o po pandemijos ir visi 30%, darbingo amžiaus žmonių patiria emocinį stresą, kurio neturi su kuo aptarti ir kartu išspręsti. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Persikvalifikavimas – investicija, kuriai reikalingi du dalykai
Paulius Žvinakis, idialogue partnerių Centric IT Solutions Lithuania BI analitikas, kaskart pasakodamas šią istoriją jaučia, kad padeda žmonėms, kurie nesijaučia savęs realizavę dabartinėje karjeroje ir dvejoja dėl savo karjeros sprendimų. Buvęs savivaldybės sveikatos skyriaus vadovas, šiandien sėkmingai kylantis IT karjeros laiptais, atskleidžia, kad persikvalifikavimo procesas yra investicija ir šiai investicijai reikia skirti du svarbius dalykus.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Pokyčiai verslo sektoriuose: kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje?
Noris savo karjerą pasukti perspektyvia kryptimi? idialogue partneriai Amston, atlikdami dešimtis, o gal net virš šimto atrankų per metus, geriausiai žino kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje. Šiame straipsnyje Amston dalinasi ne tik specialybių sąrašu, bet ir įžvalgomis kuo išsiskiria kiekviena specialybė ir kokio tipo žmonėms ji tinkamiausia.
Skaityti toliau