10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 5th edition

Atrasti vertas dėmesio knygas reikia laiko, tad Mentoriai jo tau sutaupys pasidalindami savo TOP 10 knygų rekomendacijomis.

 

Karolina Kontrimienė rekomenduoja:
B. Brown „Dare to Lead” – Brown pateikia dešimtmečius trukusių tyrimų praktinį vadovą apie lyderystę ir komunikaciją. Autorė kviečia išdrįsti vadovauti, nepretenduoti į teisingus atsakymus, nematyti galios kaip baigtinės ir nekaupti jos, o mokėti ja dalintis. Knyga moko, kaip nevengti sunkių pokalbių ir situacijų bei priimti savo pažeidžiamumą.

 

Laura Pivorienė rekomenduoja:
T. Westover „Apšviestoji” – autobiografinėje knygoje aprašytas sunkus autorės kelias nuo vaikystės iki „apšvietimo“. Autorė pasidalino kiekviena kraupia smulkmena, smurtu, vidiniais išgyvenimais ir baimėmis. Ji ilgą laiką nesugebėjo atsiriboti nuo savo šeimos, kentė nepasitikėjimo priepuolius, nuolat save skaudino bandymais įtikti tėvui. „Apšviestoji“ – ne tik biografija, tai ir įkvepianti psichologinė knyga apie vaikystės traumas ir tai, kaip jos veikia žmogaus ateitį.

E. Tolle „Naujoji Žemė” – kvietimas sąmonės virsmui, jeigu nebenorite gyventi tamsoje, būti akli, kentėti patys ir kankinti kitus. Atsikratykite prigimtinės žmogiškosios būties disfunkcijos (ego), atsikratykite senosios sąmonės, kuri skatina norėti daugiau ir valdyti.

S. Jovaišas ir V. Buzėnienė „Misija Talentai” – kodėl vieni randa, o kiti ne? Ką daro tie, kuriems pavyksta pritraukti ir teisingai atsirinkti darbuotojus? Kaip atrinktuosius tinkamai įvesti, kad jie ne tik efektyviai dirbtų, bet ir būtų įsitraukę, motyvuoti bei liktų įmonėje? Kaip išlaikyti tuos, kurių reikia visiems kitiems? Šioje knygoje bandome atsakyti į šiuos ir kitus su personalo vadyba susijusius klausimus.

 

Sigita Guler rekomenduoja:
D. Burns „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ – atpažinsite blogos nuotaikos priežastis, išmoksite mąstyti pozityviai, įveiksite kaltės jausmą, išmoksite priimti kritiką ir priešiškumą, įveiksite priklausomybę nuo meilės ir vertinimų, išsiugdysite pasitikėjimą savo jėgomis ir išmoksite jaustis gerai kiekvieną dieną.

L. Vėželienė „Spetynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ – mintis rašyti knygą autorei kilo susidūrus su psichoterapiniam gydymui nepasiduodančiais žmonių negalavimais. Kad ir kokia pažanga būtų pasiekta, vidinio nelaimingumo šaltinis likdavo nepaliestas, kažkas neleisdavo atsiverti gyvenimo džiaugsmui. Kas tas „kažkas"?

J. Cameron „Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos“ – padės atrakinti savo prisnūdusį kūrybingumą ir svajones paversti realybe. Autorė tikina, kad kūrybinė išraiška yra natūrali gyvenimo kryptis. Ji siūlo išsamią 12 savaičių programą, padėsiančią atkurti jūsų kūrybingumą, išlaisvinti jį nuo daugybės blokų – riboto mąstymo, baimių, trukdymo sau, pavydo, kaltės, priklausomybių ir kitų trukdžių.

 

Marius Žilinskas rekomenduoja:
B. Graham „The Intelligent Investor” – ne vien dėl investavimo strategijų, bet ir dėl bendro požiūrio į verslą ir kitus dalykus.

 

Dovilė Seliukė rekomenduoja:
R. Iger „Didžiausias gyvenimo nuotykis” – apie nenumaldomą smalsumą, kuris keturiasdešimt penkerius metus, nuo pirmos darbo televizijos studijoje dienos, vedė Robertą Igerį į priekį. Apie atidumą, pagarbą ir požiūrį, kad padorumas svarbiau už pinigus.

D. Ogilvy „Reklamos žmogaus išpažintis” – sėkmingiausios Davido Ogilvy idėjos, taktikos ir metodai, dėl kurių ši knyga tapo perkamiausia daugelyje šalių. Šiuolaikinės reklamos tėvu laikomas Davidas Ogilvy sukūrė keletą ypač įsimintinų reklamos kampanijų, tapusių sektinais pavyzdžiais. Dar ši knyga svarbi tuo, kad ji – ne tik apie reklamą, bet ir apie žmonių mąstymą ir elgesį susidūrus su verslo sunkumais.

 

Skaityk daugiau: 10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 4th edition

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!