10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 4th edition

Visų naujai prie platformos prisijungusių Mentorių klausiame, kokią knygą jie rekomenduotų savo mentee. Kadangi Mentorių idialogue plaformoje virš 450, tad ir knygų rekomendacijų sukaupta nemažai – dalinamės ketvirtuoju dešimtuku, kurį verta įsitraukti į must read sąrašą, norintiems tobulėti įvairiapusiškai.

 

Mentorius Martynas Pargaliauskas rekomenduoja:

Neradau universalios knygos, kurią visiems galėčiau rekomenduoti. Knyga turi atitikti to laiko aktualias temas ir brandą. Man svarbų vaidmenį pirmaisiais karjeros metais padarė J. J. Fox „Kaip tapti vadovu“. Dabar ji atrodo primityvi, tačiau tuo metu buvo labai vertinga.

 

Mentorė Inesa Mackevičiūtė rekomenduoja:

Ką pirmiausia rekomenduočiau, tai J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia”, J. Kehoe „Minčių galios XXI amžiuje” ir savo mokytojo R. Mačiulio knygą „Nemokamas išėjimas iš kalėjimo”.

 

Mentorė Evelina Brazaitienė rekomenduoja:

I. Sharma „Lyderis be titulo“ – pritaikę pateiktus lyderiavimo principus, padėsite savo organizacijoms pakilti į aukštesnį profesionalumo lygį, pelnysite klientų lojalumą, taip pat pasikeis jūsų asmeninis gyvenimas ir įvaizdis."

 

Mentorė Hana Skomra rekomenduoja:

P. Estes „Bėgančios su vilkais” – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

 

Mentorė Justina Kazragytė rekomenduoja:

I. Gallwey „Vidinis teniso žaidimas“ – anot autoriaus, kiekvienam sportiniam žaidimui būdingi du aspektai – išorinis ir vidinis. Išorinis žaidimas žaidžiamas prieš oponentą, jis alsuoja konkurencija, o vidiniame žaidime priešininkų nėra, čia svarbiausia – vidinis, protinis žaidėjo atsidavimas žaidimui.

 

Mentorius Julius Morkūnas rekomenduoja:

Mėgstu skaityti apie žmonių patirtis, todėl mielai rekomenduoju P. Knight knygą „Shoe Dog” – memuarai apie Nike kūrimą šešiasdešimtaisiais.

 

Mentorė Renata Janukevic rekomenduoja:

I. Gawande „The Checklist Manifesto How To Get Things Right” – atradimai apie checklist sąrašus, įžvalgos, kurias autorius pasiėmė iš įvairių pramonės šakų, ir jo asmeninė patirtis su konkrečiais patarimais ir pavyzdžiais, kaip sukurti ir naudoti checklist sąrašus.

 

Mentorė Aistė Lastauskaitė rekomenduoja:

I. Goleman „Emocinis intelektas” siūlo naujai pažvelgti į intelekto ir emocijų kultūros reikšmę mūsų gyvenime.

 

Daugiau knygų rekomendacijų: 

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 1st edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 2nd edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 3rd edition

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!