Mentoriai
Koučingo specialistė, Asmenybės ugdymo trenerė, HR vadovė
Kristina Kripaitiene

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 16 / Atsiliepimai: 8

Mentorius užimtas

Atsilaisvins 2024 10 01

Rezervuoti
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

labas, aš esu Kristina.
esu (ICF) koučingo specialistė bei asociacijos narė, koučingo filosofijos įkūrėja, Idialogue platformos mentorė, sertifikuota Facet5 asmenybės profiliavimo specialistė, lektorė, taip pat turiu ilgametę patirtį dirbant žmogiškųjų išteklių srityje, ši patirtis leidžia man dalintis savo žiniomis dirbant su vadovais bei prisidedant prie klientų pokyčių.

Mėgstu klausytis ilgų istorijų ir kartu su klientais ieškoti atsakymų. Žaviuosi kiekvieno žmogaus unikalumu ir potencialo galimybėmis.
Tvirtai tikiu tuo, ką darau, nes tame matau PRASMĘ. Prasmę būti tuo žmogumi, kuris gali padėti jums augti ir tobulėti, rasti atsakymus, pažiūrėti į situaciją iš įvairių perspektyvų.

Galbūt šiuo metu esate "užstrigę" viename gyvenimo etape ir nežinote, kaip iš to išeiti? Gal norite užimti aukštesnę poziciją, bet nežinote nuo ko pradėti? Galbūt turite svajonių, bet bijote jas įgyvendinti? Galbūt esate žmogiškųjų išteklių specialistas ar neseniai juo tapote bei turite begales klausimų ir labai daug nežinomųjų savo darbe?
Jei domina šie ir kiti klausimai - mes turime apie ką pasikalbėti.
Kartu galime daugiau!
Daugiau