Mentoriai
Gonzo rašytoja ir Rašymo kelrodė
Miglė Galvonaitė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

"Writest"

Mentorystės: 9 / Atsiliepimai: 5

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

„Kiek mažas žmogus gali
kai virš galvos
nesuskaičiuojama daugybė praeičių.”

Jei poezija Tavęs neatbaidė – vadinasi, mums pakeliui!

Esu gonzo rašytoja, rašymo entuziastų bendruomenės „Writest” būrėja ir patyriminių bei terapinių renginių organizatorė.

Spaudžiu dešinę. Arba kairę – kaip pasakysi. Eikime toliau. Gerai, nori faktų? Rašymą kaip rubiko kubą dėlioju since 2013:

*
Stalčiuje guli VU žurnalistikos bakalauro diplomas, pabaigusi studijas dirbau su kiečiausiais Lietuvoje žurnalais – „IQ”, „IQ life”, „Verslo klasė”, „Panelė”, „Namas ir aš”, sukūriau ir saviškį – „Interviewer” – dabar jau paleistą į dausas.

*
Po žurnalistikos nėriau į tarptautinę rinkodarą ir vadybą ISM, vadovavau tarptautinio prekės ženklo „WoodWe” nuomonės formuotojų rinkodarai, kas mėnesį bendradarbiaudavome su šimtais nuomonės formuotojų iš viso pasaulio. Vieną atsigabenome į Lietuvą ir sukūrėme keturių dienų kampaniją.

*
Tada mano gyvenime nutiko autobiografinė knyga apie netektį, su kuria kelionė tebesitęsia. Be jos dar rašau poeziją, trumpesnius prozos tekstus.

*
Na ir labiausiai išmylėta veikla – verslas „Writest” – bendruomenė ir renginiai tiems, kurie nori prisijaukinti rašymą kaip būdą padėti sau. Taip pat konsultacijos rašantiems knygas.

Kuo galėčiau Tau padėti?
– Rašymo kelrodystė – nori žvilgsnio iš šalies, suvokimo, kas tekstuose veikia, kaip pradėti rašyti knygą ar pasitikrinti, kaip sekas rašymo procese? I am your girl!
– Bendruomenės būrimo, renginių organizavimo ir vedimo, PR subtilybių aptarimai.
– Turi kūrybinio, bendruomeninio verslo idėją ir nežinai nuo ko pradėti? O gal esi įstrigęs/-usi viename iš verslo iššūkių? Galiu papasakoti, kaip išjudėjau su „Writest” ir kaip išlaikiau lygsvarą ar persiorientavau pasitaikius posūkiams.
– Svarstai apie žurnalistiką? Nori išgirsti apie studijų, praktikos, darbo realijas? Pasikalbėkime.

Ko tikiuosi iš Tavęs?
– Atvirumo – gelbsti kuriant tvirtą ryšį ir padeda išvengti nesusipratimų.
– Atsakingumo – mentorystės sėkmė priklauso nuo to, kiek žinosi, ko ieškai, ar skirsi tam prioritetą kartą per mėnesį ir klausi, klausi, klausi.

Moju virtualia rankele ir laukiu Tavo laiško, jei jauti, kad galiu pagelbėti!
Daugiau