idialogue

2022.01.14

Mentoriai rekomenduoja: metų tikslai

Kaip ten sakoma – nauji metai, nauji tikslai?

idialogue Mentoriai nebūtų savo sričių profesionalai ir įkvepiantys žmonės, jei kiekvienais metais nekeltų sau naujų tikslų. Tad paklausėme jų kokį prioritetinį tikslą išsikėlėte šiems metams?

 

Mentorius Saulius Alksnis:

Jokio pašto tikrinimo po 17 val. Man tai tiesiogiai koreliuoja su here & now jausmu, kuris persiduoda (arba ne) per visur.

 

Mentorė Miglė Vaškienė:

Aš bandysiu nuo 20 val. iki ryto telefoną padėti į stalčių.

 

Mentorė Ieva Jazavitienė:

Mano prioritetinis tikslas – tai dėmesys poilsiui ir emocinei būklei. Tad pirmiausia kalendoriuje nugula poilsio / resursų atstatymo planai, tada – šeima, tada – visa kita.

 

Mentorė Lina Nuobarienė:

Užduoti tinkamus klausimus ir išgirsti tikruosius atsakymus.

 

Mentorė Marta Jurkšaitienė:

OHIO (Only handle it once) – jei atsitrenkiu į klausimą, sprendžiu iš karto (atsakau / priimu sprendimą / deleguoju / pasakau, kad nedarysiu / susiplanuoju, kada darysiu), o ne atidedu po skubesnio klausimo. Jei turiu skubų klausimą, nesiblaškau su kitais krentančiais klausimais, kol neišsprendžiu šito.

 

Mentorė Milda Savickienė:

Daugiau strateginio planavimo ir pasvertų veiksmų, kryptingo ir nuoseklaus darbo, plius balanso tarp darbų ir meilės sau bei šeimai. Vienu žodžiu – neišsitaškyti.

 

Mentorė Miglė Galvonaitė:

Plėtra! Komandos ir tarptautiškumo prasme!

 

Mentorius Laurynas Harish Narbutas:

Pas mane du tikslai. Profesinis tikslas – noriu apsiginti europinę terapeuto sertifikaciją, asmeninis – perplaukti Baltiją, buriuodamas vienas.

 

Mentorė Rasa Kaminskienė:

Stabdyti akimirkas, pasidžiaugti ir švęsti pergales.

 

Mentorius Michail Batečko:

Priaugti ~5 kg raumenų svorio, parašyti 24 straipsnius, pakeisti darbą.

 

Mentorė Inga Drungilaitė:

Mes su šeima išsikėlėm tikslą Daugiau meno!”. Asmeninis tikslas – be telefono valanda prieš ir valanda po miego.

 

Mentorė Giedrė Tallat-Kelpšaitė:

Daugiau įsiklausimo į savo kūną, daugiau lėtumo, mažiau lėkimo.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

info@idialogue.lt

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kaip ambicingi profesionalai naudoja mentorystę ir asmeninį įvaizdį?
Tiek asmeninis įvaizdis, tiek ir mentorystė yra apie mūsų asmenines vertybes bei norą dalintis. Nesvarbu ko siekiame – ar tai būtų noras parduoti produktą, tapti autoritetu tam tikroje industrijoje, o galbūt auginti naują kartą profesionalų ir taip save realizuoti – mentorystė ir asmeninis įvaizdis šiame kelyje gali eiti išvien. Svarbu suprasti, kad nepaisant to, ar savo asmeninį įvaizdį kuriame sąmoningai ar paliekame formuotis savaime, kiekvienas žmogus jį turi. Tai yra mūsų reputacija bei tai, ką kiti apie mus galvoja ir kalba. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Tyrimo rezultatai: darbuotojų lūkesčiai darbdaviams
Šį balandį agentūros bei idialogue partnerių „DID Moons“ atliktas tyrimas apie darbuotojų lūkesčius parodė, kad darbą keisti labiausiai skatina nepagarbi aplinka bei per didelis darbo krūvis. Ar sutiktumėte? Šiame straipsnyje apžvelgiame tyrimo rezultatus. „Užmesti akį” verta, nes duomenys rodo, kad įmonės, kurios proaktyviai nekuria saugios darbo aplinkos, susiduria su darbuotojų išlaikymo ir pritraukimo iššūkiais.
Skaityti toliau
Henrika Bivainienė Praktinis patarimas
Infliacija vis dar auga: kaip argumentuoti algos pakėlimą?
Kuomet pirkinių krepšelio kainos auga, o projektų krūvis darbe nemažėja, yra įprasta svarstyti – „Argi neturėčiau gauti didesnio atlygio?“. Visgi prieš einant kalbėtis dėl didesnio darbo užmokesčio būtina įsivertinti ekonominę aplinką bei savo kompetencijas. Šiame straipsnyje kalbiname Henriką Bivainienę, HR ir atrankų sprendimų kompanijos „Amston“ vadovaujančią partnerę, dėl daugumai vis dar opaus klausimo – algos pakėlimo ir tam tinkamos argumentacijos.
Skaityti toliau