Mentoriai
Mentoriavimas, koučingas
Giedrė Tallat-Kelpšaitė

Mentorystės sritis

Koučingas, Kūryba, Organizavimas, Pardavimai, Rinkodara

Patirtis

8 metai

Miestas

Vilnius

Organizacija

Laisvai samdoma

Atsiliepimai: 0

Laisvas

Apie

Mano profesinė patirtis apima tokias sritis kaip: klientų aptarnavimo tyrimai, marketingas, projektų valdymas, produkto įvedimas į rinką, renginių organizavimas bei produkto specialistų mokymai. Korporatyviniame pasaulyje buvau apie 10 metų. Prieš 3 metus supratus, kad tai, ką darau, manęs netenkina, neaugina ir tame nesijaučiu gerai, išėjau iš ilgamečio darbdavio populiariai tariant "ieškoti savęs". Prabudo vidinis noras rinktis veiklas, situacijas, žmones, su kuriais gera būti, kur jaučiu kad augu ir pripildau save.

Po šio žingsnio pradėjau mokytis koučingo, judesio terapijos padedančios žmogui išeiti iš psichologinių traumų; taip pat meno - tapybos, klasikinio solo dainavimo bei dainavimo ansambliuose. Kadangi šiuo periodu taipogi pasikeitė šeimyninės aplinkybės - išsiskyrėm su vyru ir likau viena auginti dviejų mažamečių vaikų, į naujų darbų paiešką greit nekibau.
Šiuo metu mentoriauju, renkuosi koučingo praktiką ir ieškausi į kokią veiklą dėti savo energiją kartu tai derinant su dėmesiu vaikams, kas man yra labai svarbu.

Mėgstu bendrauti, dalintis savo patirtimi bei žiniomis, todėl esu čia. Man yra svarbus nuoširdus santykis su savimi, ir su kitais. Gyvenime visi esame mokiniai, tad mokausi ir aš, mokausi jausti save ir eiti vedama vidinio jausmo, kuris visuomet priveda prie teisingų sau sprendimų. Iššūkius man padėjo įveikti įsiklausymas į save, judėjimas, kūno signalų stebėjimas, bendravimas su bendraminčiais, laiko leidimas gamtoje, savo baimių pažinimas, kuris vis dar vyksta, taip pat mokymasis iš kitų, labiau patyrusių žmonių.

Esu daugiau analitinio tipo žmogus, idėjos man ateina iš matymo, ką galiu pakeisti esamoje situacijoje. Mokausi tai daryti laisvai ir kūrybiškai. Tau galiu padėti pasidalindama savo sukauptom profesinėm žiniom, padrąsindama keisti, keistis, imtis pokyčių bei naujų potyrių bei susidraugauti su savim.
daugiau

Laisvai samdoma