Mentoriai
HR Business Partner
Živilė Auruškevičienė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija


Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki, esu Živilė,

personalo srityje esu jau daugiau nei 8 metus ir labai džiaugiuosi, kad kažkada pasirinkau šią profesiją, kuri į mano gyvenimą atėjo labai netikėtai ir neplanuotai, bet atnešė tiek daug atradimų ir suvokimo, kokia tai svarbi rolė organizacijoje ir kaip svarbu įgalinti HR žmones įmonėje, kurie gali labai daug prisidėti prie įmonės sėkmės ir jos potencialo atskleidimo.

Mano, kaip HR'o kelionė buvo labai įdomi ir spalvinga - pradedant samda, darbuotojų pritraukimu, procesų kūrimu iki įvairių vidinių ir išorinių akademijų kūrimo, mentorystės programos diegimo, naujos HRIS paieškų, baigiant personalo strategijos kūrimu ir darbu su aukščiausios grandies vadovais ir jų konsultavimu. Ir kiekvienoje įmonėje buvo skirtingi iššūkiai, sėkmingi projektai ir tokie, kurie davė tvirtesnį stuburą, nes teko greitai mokytis ir adaptuotis pagal įmonės poreikį ir esamą situaciją. Todėl galiu padėti mentees, kurie dirba įmonėse, kuriose daug pokyčių, kur reikia greitai adaptuotis, kur yra start-up'inis chaosėlis ir kaip jame nepasimesti.

Iki susitikimo!
Daugiau

Organizacija

Inbank
Inbank is a financial technology company with an EU banking licence that connects merchants, consumers and financial institutions on its next generation embedded finance platform. Partnering with 5,400+ merchants, Inbank has 891,000+ active contracts and collects deposits across Europe. Its bonds are listed on the Nasdaq Tallinn Stock Exchange.