Nord Security | Darbo principai, užauginę Lietuvos technologijų vienaragį

idialogue rekomenduojamas darbdavys Nord Security šiemet pasipuošė vienaragio titulu, įmonės vertei pasiekus 1,6 mlrd. JAV dolerių sumą. Visgi, už skaičių visada stovi žmonės, kurie gali organizacijas make it or brake it. Dalinamės, kokie žmonės dirba Lietuvos technologijų vienaragyje, kuo jie tiki ir kaip galėtų atrodyti tavo pirmoji dieną jų komandoje.

 

Lauryna Girėnienė
Nord Security talentų pritraukimo komandos vadovė:

 

Kaip pas Jus atrodo pirma naujo darbuotojo darbo diena?
Pirmoji darbo diena „Nord Security“ dažniausiai prasideda 11 valandą. Pirmiausia naujokas ateina susipažinti su komanda ir aplinka. Jis gauna visas darbui reikalingas priemones ir instrukciją, kaip įsidiegti įmonėje naudojamas programas ir susikurti reikiamus profilius. Tuo pačiu vyksta artimesnis susipažinimas su komandos nariais, dažniausiai jie pakviečia naujoką drauge papietauti. Pagrindinė pirmos darbo dienos idėja yra leisti žmogui suprasti, kokiais darbo principais vadovaujamės, kokias savaitės rutinas turime ir kuo gyvename.

 

Kokiu pasiekimu jūsų organizacija didžiuojasi labiausiai?
Šiemet balandį tapome antruoju Lietuvos vienaragiu, kuris užaugo iš savo pačių investicijų ir pritraukė jų dar daugiau. Jei pažiūrėtume iš globalios perspektyvos, didžiuojamės galėdami prisidėti prie vartotojų saugumo internete. Nuo įmonės įkūrimo užauginome penkis kibernetinio saugumo produktus, vienas iš jų – greičiausias ir saugiausias VPN pasaulyje „NordVPN“.

 

Kaip atrodo tobulas Nord Security darbuotojas?
Tai – žmogus, kuriam yra artimos mūsų įmonės vertybės. Jis turėtų jausti nuolatinį alkį naujiems išbandymams, iššūkiams, inovacijoms, eksperimentams. Kadangi siekiame pasiūlyti geriausius kibernetinio saugumo produktus visame pasaulyje, mums svarbu, kad tas žmogus nepasiduotų ištikus sunkumams, o ieškotų kelių, kaip juos įveikti. Taip pat labai svarbu, kad jis būtų komandos žmogus, nuoširdus ir mokantis komunikuoti apie situaciją, kokia ji yra.
Su penkiomis vertybėmis, kuriomis gyvena „Nord Security“ komanda, galite susipažinti čia.

 

Rustė Tervydytė
NordVPN marketingo komandos komunikacijos vadovė:

 

Kas Jūsų karjeroje buvo Mentorius ir kokį vaidmenį jis suvaidino?
Nors „Nord Security“ nėra mano pirmoji darbovietė, būtent čia atradau malonumą dirbti apsuptai daugybės protingų, veržlių ir tiesiog gerų žmonių, iš kurių iki šiol kasdien mokausi. Jei reikėtų išskirti vieną konkretų mentorių, tai, be abejo, būtų mūsų marketingo vadovė Toma Sabaliauskienė. Ji parodė, jog galima vienu metu rūpintis ir be galo ambicingais verslo tikslais, ir darbuotojų laime – vienas kitam ne tik netrukdo, bet dar ir padeda. Be to, ji vis primena, kad visi turime tiek pat laiko, tad skirtingi pasiekimai priklauso nuo skirtingai susidėliotų prioritetų.

 

Kokio pokyčio siekia Jūsų organizacija?
„Nord Security“ siekia viso pasaulio žmonėms sukurti saugesnę ir patikimesnę skaitmeninę ateitį. Mano komanda dirba su pažangiausios pasaulyje VPN – „NordVPN“ – paslaugos komunikacija. Mūsų darbas – pasakoti apie šio sudėtingo produkto svarbą ir naudą žmonėms, kurie neturi nei laiko, nei noro gilintis į techninį žargoną. Ypatingai motyvuoja matyti, jog tas pokytis iš tiesų vyksta – prieš 10 metų VPN paslaugos buvo išskirtinai pažengusių skaitmeninių vartotojų privilegija, o šiuo metu tai tampa itin populiariu pasirinkimu visiems interneto naudotojams.

 

Kokios vienerių, dvejų ir penkių metų karjeros perspektyvos „Nord Security”?
Kai kandidatai per darbo pokalbius manęs šito paklausia, trumpam pasimetu, nes įmonė auga tokiu greičiu, jog po dvejų metų mūsų skyrius gali būti gerokai pasikeitęs ir imtis dar ambicingesnių tikslų. Tad labai daug priklauso nuo konkretaus žmogaus, jo įgūdžių, smalsumo ir užsidegimo – dirbant „Nord Security“ iniciatyva visuomet pastebima ir įvertinama. Pastaraisiais metais daug dirbome išsigrynindami vidinės struktūros viziją. Ji padeda darbuotojams žinoti, kuriose srityse jiems reikia patobulėti norint žengti žingsnį aukščiau.

 

Nori dirbti kartu tokioje komandoje? Sužinok daugiau apie galimybes čia.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Nord Security

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!