Knygos kaip ir investicijos – pasitaiko atsiperkančių dešimteriopai

Knygos kaip ir investicijos – pasitaiko atsiperkančių dešimteriopai ir tokių, kurios tik prarastas laikas ir pinigai… Kad taip nenutiktų, dalinamės mentorių rekomenduojamomis knygomis, nes great minds don’t lie.

 

Greta Zaikauskaitė rekomenduoja:

 

D. Jonikas „Startuolio evoliucija: nuo idėjos iki sparčiai augančio verslo” – knyga, kuri pirmiausiai buvo išleista anglų kalba ir tapo tikra savo žanro sensacija Amazon.com, jos teisės buvo parduotos net į arabų šalis, o Kanados ir kitų pasaulio šalių universitetai ėmė naudoti Donato knygą kaip mokomąją medžiagą. Nenuostabu, kad rašydamas knygą rinkodaros ekspertas dr. D. Jonikas pasirėmė net 1447 startuolių patirtimi visame pasaulyje ir išgrynino kriterijus ir veiksmų planą, kaip idėją išvystyti iki pelningo ir sparčiai augančio verslo.

 

Matas Bulevičius rekomenduoja:

 

P. Lencioni „The Five Dysfunctions of a Team“ – knygoje detaliai pasakojama kaip atpažinti komandinio darbo diskunkcijas ir kokiais būdais jas įveikti. Autorius, konsultavęs tūkstančius įmonių, teigia, kad savo tikslus pasiekiančios komandos sugeba laiku pastebėti ir įveikti minimas ydas. Sėkmingoms komandoms labiausiai padeda ne sudėtingos teorijos ir elgesio modeliai, o „gebėjimas suderinti sveiką protą, užsispyrimą ir nepaprastą drausmę”.

 

P. Lencioni „The Ideal Team Player“ – pristatoma praktinė sistema ir įrankiai idealiems komandos žaidėjams atpažinti, pasamdyti ir ugdyti. Nesvarbu, ar esate lyderis, bandantis suburti tobulą komandą, personalo specialistas, norintis pasamdyti tikrus komandos žaidėjus, ar komandos žaidėjas, norintis tobulėti – ši knyga bus ir naudinga, ir patraukli.

 

Ieva Jasevičiūtė rekomenduoja:

 

David D. Burns „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija” – knyga daranti milžinišką poveikį profesinėms ir asmeninėms pažiūroms. Ji padeda suprasti, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimus ir traumas. Terekia suprasti, kaip mes patys savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį. 

 

Vainius Rakauskas rekomenduoja:

 

O. Burkeman „Four Thousand Weeks: Time and How to Use It” – knyga kviečia į laiką pažvelgti kitaip – atmetant paviršutiniškus patarimus, kaip „suspėti viską padaryti laiku”, ir susitelkiant į žmogaus gyvenimo baigtinumą, kuriuo turime išmokti džiaugtis.

 

Ineta Bukelevičė rekomenduoja:

 

J. Hary „Pavogtas dėmesys” – daugelis mano, kad nesugebėjimas susikaupti yra kiekvieno iš mūsų asmeninis trūkumas. Bet taip nėra, nes tai lėmė galingos išorinės jėgos – socialiniai tinklai, žiniasklaida ir daugybė kitų šiuolaikinio gyvenimo aspektų. Šiais laikais žmonės išgyvena dėmesio krizę, kuri smarkiai veikia mūsų gyvenimus, tad kyga rodo, kad yra dvylika veiksnių, kurie mažina gebėjimą sutelkti dėmesį ir tik juos perpratę galėsime sau padėti.

Join idialogue!

Share Facebook

For improvement
neringa For growth
Kodėl brandaus amžiaus žmonės turėtų būti laukiami darbo rinkoje ir pasitikėti savimi?
Dirbti su amžiumi įvairia komanda, tiesiog reiškia darbą su skirtingais žmonėmis. Visgi stereotipai ir nuostatos dėl amžiaus yra gajūs darbo rinkoje, nes skirtingo amžiaus žmonės atsineša skirtingas kompetencijas, požiūrį į gyvenimą ir ateities planus.
Skaityti toliau
neringa Practical advice
Marketer's guide on how to be creative in a complex industry
Marketers, it is a hard truth but today staying ahead of the curve requires more than just a mastery of conventional marketing strategies. Knowing when to post and how to include CTA sentences is not enough. Moreover, if you add a complex industry such as cybersecurity to it, well.. good luck driving sales and creating engagement around the brand's name. 
Skaityti toliau
neringa Practical advice
Karjeros pokytis - kaip apie jį komunikuoti LinkedIn'e?
Ne paslaptis, kad LinkedIn socialinis tinklas atveria galimybes užmegzti vertingus ryšius su profesionalais nepriklausomai nuo jų lokacijos ar industrijos. Jei ketini keisti darbovietę ar savo karjeros kryptį, optimizuotas LinkedIn profilis ir reguliariai kuriamas turinys gali prisidėti prie sklandesnio ir greitesnio starto.
Skaityti toliau