idialogue

2022.09.08

Present Connection | Your next best employer

„Jei žmonės praleistų daugiau laiko dalydamiesi žiniomis ir mažiau konfliktuodami, mes jau gyventume Marse.” – pasakė vienas iš Present Connection komandos narių. Drąsiai dalinamės programavimo paslaugas klientams visoje Europoje teikiančios įmonės pristatymu ir darbo pasiūlymais, nes tikime, kad jie su savo vertybėmis ir darbo kultūra yra jau netoli Marso.

 

Pasiekimas, kuriuo idialogue rekomenduojamas darbdavys Present Connection didžiuojasi labiausiai:

Vienareikšmiškai – atmosfera, kurią kiekvieną dieną kuriame kartu su komanda. Ko gero, kad tokio paprasto, neįpareigojančio ir teisingai išprotėjusio pasaulio, kuriame mes gyvename, nerasi niekur kitur. Kai įžengi pro Present Connection duris, supranti, kad žodžiais paaiškinti kaip viskas vyksta pas mus, netgi tampa sudėtinga. Paprastumas bendraujant, pagalba, atsipalaidavimas ir atrodo niekada neišblėstantis noras išsikelti įvairiausio plauko iššūkius sau ir vieni kitiems. O dar kokie vakarėliai…

 

Skamba kaip tobula aplinka? Sužinok dar daugiau gerų dalykų apie Present Connection.

 

Kaip atrodo idealus idialogue partnerių Present Connection darbuotojas?

Nors sakoma, kad tobulų žmonių, kaip ir darbuotojų, nebūna, bet yra tam tikri kultūriniai bruožai, kurie vienus žmones išskiria iš kitų arba priskiria būtent vienai ar kitai kompanijai.

Taigi dalinamės savybių rinkiniu, kuris dominuoja Present Conenction įmonėje, tarp šių savybių tikrai yra orientacija į tobulėjimą, atvirumas ir aktyvumas:

 

  • Orientacija į tobulėjimą labai progresuoja per metinius pokalbius. Žinoma, juokaujame, tačiau kiekvienas kolega turi aiškų profesinio augimo kelią, kurį pats dar gali pildyti ir kreipti pagal savo norus. Taip pat įgyvendinama vidinės mentorystės programa, tad norintis augti savoje, ar net kitoje technologinėje srityje turi atvirus kelius. Prie motyvacijos dar prisideda ir turimas asmeninis motyvacinis krepšelis mokymams, kurį galima leisti savo nuožiūra.
  • Atvirumas Present Connection nesvetimas ir per neoficialius renginius, ir oficialiuose susitikimuose. Ne veltui mūsų šūkis – Software development made personal. Taigi nevengiame atvirumo pagardinto geru humoro jausmu ir vienas kito supratimo bendraudami tarpusavyje.
  • Apie aktyvumą byloja skaičiai ir faktai. Present Connection kasmet vyksta tradiciniai iššūkiai – bėgiojimo, važiavimo dviračiais bei stalo teniso turnyrai. Pavyzdžiui, šiemet įvyko rekordinis bėgiojimo iššūkis, kurio metu bendrai per 3 mėn. kolegos nubėgo 5764 km., o nugalėtojas įveikė net 1016 km.

 

Jauti, kad šios vertybės rezonuoja? Galbūt prisijungimas prie Present Connection is your next best decision?

 

Pirma naujoko darbo diena – ko nesitikėti, prisijungus prie Present Connection?

Įsidarbinusiam naujokui pirmąją darbo dieną nereikės susidurti su kai kur jau stereotipais tapusiais dalykais:

 

  • Taigi, nors ir būsi naujokas, visų pirma, nepateksi į stresą keliančią ir įtemptą atmosferą. Priešingai – kolegos visada pasiruošę padėti kuo greičiau pasijusti komandos dalimi.
  • Taip pat, pradžioje tavęs nepasitiks padidintas naujos pradžios nestabilumo pojūtis. Prisėdęs prie kompiuterio nepatirsi nežinomybės ir pasimetimo jausmo, nes visus reikalingus prisijungimo duomenis jau būsi gavęs iki oficialios darbo dienos pradžios. Pirmąją darbo dieną (kaip ir kitas būsimas) tau nereikės keisti savo asmeninio ritmo, nes įmonėje veikia „spręsk pats” darbo modelis, kur darbo laiką ir vietą laisvai spręsi pagal savo poreikius.
  • Tikrai nereikėtų tikėtis patirti svetimumo jausmo – neturėsi vienas pats eiti susipažinti su kitomis komandomis, išgerti pirmąjį puodelį kavos su skanėstu ar papietauti. Pirmąją darbo dieną negresia ir persidirbimas ar pirmųjų Sprint užduočių atlikimas. Taip pat, nesitikėk, kad iškilus klausimams nežinosi į ką kreiptis, spręsi rebusus dėl įmonėje naudojamų įrankių ir teikiamų privalumų. Visiems šiems galimiems keblumams kelias užkertamas naujoką detaliai supažindinant su visais raktiniais įmonės žmonėmis, naudojamais įrankiais, esamais veiklos procesais, keliamais lūkesčiais ir net asmeninių naudų paketu.
    Na, o visos kitos dienos, emociniu požiūriu, bus panašios į pirmąją.

 

Nori tokios pirmos darbo dienos? Susipažink su Present Connection darbo pasiūlymais.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Kodėl nuo gyvenimo Australijoje gali norėtis pabėgti ir laimę atrasti Lietuvoje?
Gyvenimas užsienyje šiandien nebėra retas reiškinys, o istorijų apie platesnes galimybes, pasaulio pažinimą ir geresnes ekonomines sąlygas turime apsčiai. Visgi, emigravimas gyvenimui į kitą šalį yra sudėtingas gyvenimo pokytis, mat dažnam viską tenka pradėti nuo nulio.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Kaip pasiruošti darbo pokalbiui dėl IT pozicijos?
„Statista“ duomenimis, 2023-ieji buvo pažymėti vienais didžiausių atleidimų IT sektoriuje per pastarąjį dešimtmetį. Darbuotojus masiškai atleido technologijų gigantai „Amazon“, „Meta“, „Google“ ir „Microsoft“. Pasauliniai pokyčiai IT technologijų srityje neaplenkė ir Lietuvos – pirmąjį šių metų ketvirtį su visais arba dalimi savo darbuotojų atsisveikino ir ne viena Lietuvoje veikianti IT kompanija.
Skaityti toliau
idialogue Praktinis patarimas
Grįžtamasis ryšis: kodėl nevertėtų pamiršti jo svarbos bei kaip jį teikti?
Grįžtamasis ryšys yra konstruktyvus (į)vertinimo atsakas kolegai apie atliktą užduotį, elgesį, rezultatus. Jis gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas. Visgi mentoriui grįžtamasis ryšys reiškia kur kas daugiau. Tai – padėka už skirtą laiką, savo žinių pasidalijimą bei patirčių pritaikymą mentee situacijoms. Kodėl mentee neturėtų pamiršti suteikti savo mentoriui grįžtamąjį ryšį ir kaip tai daryti tinkamai atsako idialogue mentorė Renata Šepetė.
Skaityti toliau