Mentoriai
Evaldas Švaronas

Mentorystės sritis

Miestas

Klaipėda

Organizacija

UAB "M Capital" partneris


Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu 4 vaikų tėtis. Pardavimų profesonalas ir kompanijos M Capital partneris. Tikiu, kad edukacija - tai didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus!

Finansinio raštingumo edukacija yra mano veikla ir aistra. Kaip yra gera jausti savo darbo prasmę, kai matai, jog tikrai gali padėti pakeisti žmogui jo gyvenimą.

Kokiu verslu užsiimu:

Esu M Capital partneris, konsultuoju asmeninių finansų valdymo, skirstymo klausimais. Būsto kredito suderinamumo su investavimo į saugius ir vidutinės rizikos finansinius įrankius klausimais ir mokesčių lengvatomis.

M Capital siekia daryti pokytį žmonių gyvenimuose: didinti finansiškai išprususių žmonių bendruomenę per asmeninių ir šeimos finansų valdymo edukaciją. Ir suteikti žinias ir įrankius, didesnėms pajamoms užsitikrinti tiek dabar, tiek ateityje.

Kuom aš galiu padėti:

Asmeninė konsultacija finansinio raštingumo tema. Edukacija - kokie yra finansiniai įrankiai, jei kada nors rinktumeisi, kad nepridaryti klaidų ir suprasti kaip jie veikia? Esamos žmogaus situacijos įvertinimas.

Man patinka „connecting people“- t.y., pamatyti galimybes ir sujungti/supažindinti žmones naujom įdėjom, projektams, partnerystei, verslams.

Kviečiu kartu paieškoti atsakymų į klausimus šiose finansinio panavimo srityse:

💡 Santaupų nenumatytoms išlaidoms planavimas;
💡 Išėjimo į pensiją planavimas;
💡 Nedarbingumo planavimas;
💡 Šeimos saugumo mirties atveju planavimas.
🏡 Būsto kreditai ir paskolos valdymas.

Kada geriausias metas imtis veiksmų? Geriausias metas buvo vakar, o kitas geriausias metas yra DABAR.
“JUST F****** DO IT”
Daugiau