Mentoriai
Coach & Psychologist
Monika Valentaitė

Miestas

Kaunas

Organizacija

Asmeninių pokyčių institutas, VšĮ

Mentorystės: 10 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Galiu būti naudinga koučeriams ir psichologams, besiruošiantiems pradėti užsiimti privačia praktika su individualiais klientais ir/ar grupėmis.

Kodėl aš? Nes priimu tik vieną mentee vienu metu ir jam esu pasiruošusi atiduoti viską, ką galiu, ne(si)taupydama. Tik svarbu, kad būtumėt pasiruošę imti.

Mano profesinio gyvenimo išklotinė trumpai:
• 2011-2013 pirmosios studijos VDU: Karjera ir profesinis konsultavimas. Per šį laikotarpį pabuvojau net keliolikos jaunimo organizacijų savanore, kur pradėjau vesti savęs pažinimo, komandos stiprinimo seminarus. Tuo metu baigiau koučingo mokyklą (BKC, 2012), tapau Points of YouTM praktike (2013).
• 2013-2016 tęsiau savo profesinio identiteto formavimosi kelionę, tapdama Points of YouTM meistre (2014), o galiausiai ir sertifikuota trenere (2015). Nuo 2014 m. kartu su kolegomis kūriau ir vysčiau Pokyčių.guru projektą (su abasadoriška misija, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje sužinotų kas yra Points of You). 2015 m. pradėjau mokytis Geštalt psichoterapijos Vilniaus Geštalt institute.
• 2016-2018 antrosios studijos VDU: Psichologija. Studijuodama dirbau VDU Karjeros centre karjeros konsultante, o laisvą laiką po darbo skyriau veiklai su NoMoreMŪTNA iniciatyva moterims.
• 2018-2020 išėjau iš samdomo darbo ir pradėjau aktyviai dirbti su privačiais koučingo klientais bei vesti Points of You & koučingo ABC mokymus visoje Lietuvoje bei už jos ribų.
Mano išėjimo iš darbo priežastis buvo sena užrašų knygelė, kurią atsitiktinai atsivertusi radau savo pačios užrašytą sakinį dar paauglystėje: "Noriu dirbti, turėdama bent vieną kelionę į užsienį per mėnesį, ir kasdien jausti, kad gyvenu" - taip ir gyvenau, iki pat karantino pradžios. Šiuo laikotarpiu įsimylėjau Ispaniją, kur atradau teatro terapiją, eneagramą ir "Dragon Dreaming Methodology".
• 2020-dabar: tris dienas per savaitę dirbu su individualiais klientais Kaune, Alytuje ir online bei dvi dienas vedu paskaitas online arba gyvai visoje Lietuvoje įvairiomis psichologijos/koučingo temomis (daugiausia - švietimo/valstybinio sektoriaus organizacijoms arba privačioms nedidelėms įmonėms). Vis dar mokausi Geštalt psichoterapijos, Eneagramos ir teatro terapijos, vis atnaujinu koučingo žinias, būdama tarptautinės koučingo federacijos nare (ICF).

Karantino metu 2-6 val gyvi mokymai "susitraukė" į 1-3 val paskaitų formatą online, tačiau dėka to dabar jaučiuosi kur kas labiau užtikrinta, kad tikrai turiu kuo pasidalinti su tais, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius profesionalaus lektoriaus ir/ar koučingo specialisto kelyje.

Dirbant su mentee man svarbiausia:
1. Abipusis profesionalumo siekimas
2. Sąvokų atskyrimas, daiktų vadinimas jų vardais
3. Sąmoningumas (tikrai paklausiu kaip supranti šį žodį?:))
4. Drąsa pasakyti "nežinau, nemoku, nepadariau namų darbų"
5. Laiko planavimasis

P.S. Mano tobula(-s) mentee - ta(-s), kuri(-s) perskaitė visą šį tekstą NEselektyviai ;)
Daugiau