Mentoriai
Vertėja
Rasa Strolytė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Mentorystės:: 1 / Atsiliepimai:: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu kalbų mokymosi entuziastė nuo vaikystės. Jaučiu malonumą bendraudama su žmonėmis jų gimtosiomis kalbomis. Domėdamasi ir išbandydama vis naujus būdus atradau, kaip mokytis greičiau, lengviau, pigiau ir maloniau. Iki 2021 m. mano interesai ribojosi indoeuropiečių kalbomis, šiemet įsipareigojau didesniems iššūkiams.

Man malonu kalbėtis apie kalbų mokymąsi. Kai pastebėjau, kad esu nuolat klausiama patarimų, kaip mokytis, nusprendžiau užsiregistruoti „Idialogue“ platformoje ir pasiūlyti savo patirtį ne vien pažįstamų ratui.

Kalbų mokymosi būdai mane domina ir teoriškai. Man įdomu, kaip mokytis patiks būtent Tau. Nuolat klausausi žinomiausių poliglotų tinklalaidžių, konferencijų, tad galėsiu nukreipti, kur galėsi rasti daugiau žinių sudominusiu klausimu.

Neturi laiko, motyvacijos ar energijos? Laiko, energijos ir motyvacijos man atsirado, kai iš savo mokymosi proceso pašalinau sudėtingumą. O jį pašalinti iš Tavo mokymosi proceso ir yra mano mentorystės tikslas. Su 20 sekundžių per dieną galima kalnus nuversti.

Nepaisant to, susitikimas su manimi niekaip neįpareigoja Tavęs mokytis jokios kalbos. Jei norėsi, kilusias mintis visada galėsi pritaikyti ateityje, kai to panorėsi.

Drąsos!
Daugiau