Mentoriai
Business developer (Branch Manager)
Vidas Lisauskas

Miestas

Vilnius

Organizacija

Kontext E Lithuania UAB

Mentorystės: 7 / Atsiliepimai: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Mentoryste sistemingai užsiiminėju nuo First Toastmaster of Lithuania klubo laikų, maždaug prieš 5 metus, klube mentorystė buvo įdiegta kaip vienas esminių tobulėjimo įrankių, ten ir supratau mentorystės naudą tiek mente tiek mentoriui. Mėgaujuosi galėdamas prisidėti prie kitų žmonių tobulėjimo naudingai panaudodamas savo patirtį ir tobulėdamas pats.

Šiuo metu esu Kontext E Lithuania įmonės Branch Manager, mes esame tarptautinė įmonė su skyriumi Lietuvoje diegiame ir prižiūrime VVS (ERP) didelėms gamybinėms įmonėms, jei paprasčiau tai esame tarpe tarp IT paslaugų įmonės ir verslo konsultantų. Esu atsakingas už tvarų įmonės vystymą.
Mano kasdienė veikla dažniausiai apima:
- HR - darbą su profesionaliais programuotojais ir verslo konsultantais, mano užduotis jiems padėti kurti pridėtinę vertę mūsų klientams
- Sales - nuolatos bendrauju su klientais ir potencialiais naujais klientais, dėl naujų projektų, kylančių kas dienių išūkių
- verslo valdymas - esu atsakingas už verslo procesus ir pelningo verslo stabilų vystymą. Mano užduotis užtikrinti, jog visos įmonės dalys funkcionuotų tinkama kryptimi, nuo apskaitos iki pardavimų, nuo galutinio sprendimo pateikimo klientui iki darbuotojų samdymo.

Tad jeigu ketini užsiimi savo verslu, dirbti IT įmonėje programuotoju ar susieti savo ateity su pardavimais, bet vis dar turi neatsakytų klausimų - pabendraukime, mielai padėsiu.
Daugiau