Derlingi linkėjimai iš Čilės

Labas, Lina!
 
Nežinau ar prisimeni mane - Vaida iš Čilės!
 
Rašau norėdama Tau padėkoti - už man dovanotą valandą laiko. Mintyse nuolat grįždavau prie Tavo išsakytų įžvalgų ir patarimų. Puikiai Tave girdėjau, jog esu pasiruošusi 130% pradėti savo verslą, kad svarbu startuoti nuo mažiausio žingsnio, nuo to, ką galiu padaryti jau rytoj.
 
Aš esu lėta - prireikė dar tiek mėnesių, kad pradėčiau judėti link savo svajonės - sveikų produktų ir gaminių verslo. Tačiau prieš 3 savaites gavau pirmąjį užsakymą - iškepiau sveikuolišką morkų tortą! Iškart pagalvojau apie Tave ir Tavo padrąsinimą. 
 

Tiek visko įvyko per šiuos mėnesius - išėjau iš kepyklėlės, kurioje dirbau savanoriškais pagrindais, atsikraustėme gyventi i kaimą, susižadėjome, susituokėme. Dabar laukiu vizos ir darbo leidimo, tada galėsiu registruoti savo įmonę. O šiuo metu kaip iš dangaus pradėjo plaukti užsakymai - tarsi be pastangų ateina klientai! Tai labai džiugina - lyg patvirtinimas, kad esu savo kelyje!

 

Šią savaitę derinu iškabą prie savo namelio, kad ir visi kiti žinotų, kur ta lietuvaitė tortus kepa. Prisimenu Tavo patarimą išnaudoti savo kitoniškumą ir užsienietės padėtį šalyje - tai irgi veikia! Aš, kaip užsienietė, čiliečams esu kokybės ir patikimumo garantija. Netgi ant plakato užrašysiu "Sabor lituano" - lietuviškas skonis ir stilius!

 

Kapitalo neturiu, viskas vyksta mažais žingsneliais, bet vyksta! Tarsi natūraliai, be streso ir spaudimo. Butent taip, kaip noriu, kad vyktų! Prie šio vyksmo prisidėjai ir Tu! Nuoširdžiai Tau už tai dėkoju!

 
Derlingi linkėjimai iš Čilės!
Vaida

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Vaida Kursevičiūtė

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!