Mentoriai rekomenduoja: tinklalaidės

Ar žinai, ką vairuojant, vaikštant ar gaminant rekomenduoja klausyti idialogue Mentoriai? Dalinamės tinklalaidžių sąrašu, kad gausybėje kasdien išleidžiamo turinio, rastum patį geriausią.

 

Mentorė Lina Nuobarienė rekomenduoja:

The Diary of a CEO – apie augimą ir nuopolius, apie klaidas, sėkmės kainą ir apie įkvėpimus su įdomiais pašnekovais.

 

Mentorė Gražina Morozovienė rekomenduoja:

Johnas Maxwellas yra numeris 1 New York Times bestselerių autorius, treneris ir pranešėjas, pardavęs daugiau nei 24 milijonus knygų 50 kalbų. Johnas Maxwellas daugiausia dėmesio skiria lyderystei.

 

Mentorius Julius Morkūnas rekomenduoja:

The Knowledge Project – Shane Parrish kalbina žinomus įvairių sričių profesionalus, siekdamas klausytojams perduoti pašnekovų sunkiai įgytą patirtį ir / arba išmintį. Podcast'o devizas „master the best of what other people have already figured out” puikiai apibendrina tematiką.

 

Mentorė Eglė Adamonytė rekomenduoja:

Ai, viskas gerai – pokalbiai apie psichinę mūsų sveikatą. Apie tas būsenas, kai atsakome „ai, viskas gerai…”, nors gerai nebūna.

 

Mentorė Jelena Eirošienė rekomenduoja:

Proto industrija – laida apie lietuviškas verslo įmones, efektyvius, nestandartiškai mąstančius ir kūrybingus žmones, jų sėkmes ir nesėkmes.

 

Mentorius Saulius Alksnis rekomenduoja:

Pradėk iš naujo – geresnio aprašymo, nei yra sukurtas, ir nesugalvosi: „Pabandei ir nepavyko? Susimovei? Nerandi ką nori veikti gyvenime? Nekenti savo darbo? Įstojai „ne ten“? Nepaėjo verslas? Kam nepasitaiko. Tiesiog susiimk ir... pradėk iš naujo. Antrą kartą pavyks geriau. Karjera, santykiai, verslas, finansai, sveikata — pasikalbėkim su žmonėmis, kurie suteikė sau antrą šansą.”

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!