Mentoriai
Karjeros koučerė, asmeninio augimo trenerė, lektorė, mentorė
Airida Ruibytė-Butkuvienė
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

(Ne)vienintelė mama

Atsiliepimai: 4

Mentorius neaktyvus

Apie

Esu Airida Ruibytė-Butkuvienė ir save pristatau, kaip padedančią žmonėms atrasti savo karjeros kelią ir dirbti sau skirtą darbą, taigi esu karjeros koučerė, asmeninio augimo trenerė, mentorė, tekstų autorė ir kasdienybės iššūkiais Instagram platformoje ir savo tinklaraštyje www.nevienintelemama.lt besidalijanti mama.

Daugiau kaip penkerius metus buvau statybų vystymo įmonės plėtros skyriaus vadovė. Nuostabūs ir daug žinių suteikę buvo tie metai. Naujo produkto įvedimas į rinką, kainodara, pozicionavimas, viešinimas, komunikacijos žinutės, pardavimo strategijos, komandos augimas, darbuotojų įsitraukimas, klimato gerinimas, mokymai, daug atidumo klientui, kolegai – tai tik kelios mano kasdieniame lauke pasitaikiusios užduotys. Užduotys, kurias įgyvendinome užtikrintai, nes, aš kaip vadovė, tikiu, kad kiekvienas yra atsakingas už tai ką daro ir gali padaryti dar daugiau, jei tik bus suteikiamos galimybės, ir žmogus pažins save su savo stiprybėmis ir silpnybėmis.

Sunkumus ir iššūkius savo kelyje sutikau ne kartą. Baigusi teisės studijas buvau atsakinga už 2000 kv.m. parduotuvės statybas. Aš net nenutuokiau, ką reiškia užstatymo tūris, tankis, ką jau kalbėti apie tai, ką reiškia “rostvarkas”. Būdama 25 metų tapau jauniausia ISM vadovų magistro studentė. Drąsa kalbėti ir dalintis patirtimi su didžiausių Lietuvos įmonių vadovais, kai tavo patirtis lyginant su jų yra kaip lašelis jūroje, buvo postūmis į supratimą, kad visi mes žmonės, visi klystame, klumpame, stojamės, kylame ir einame, svarbu priimti vienas kitą ir suprasti savo kitoniškumą, kaip geriausią turimą įrankį veikti.

Noriu pasidžiaugti, kad gimus sūnui, priminiau sau savo gyvenimo misiją. Ji apie žmones. Noriu, kad žmonės dirbtų jiems laimę teikiančius darbus. Tad antrus metus vedu individualias koučingo sesijas bei sesijas karjeros paieškų klausimais, padedu pasiruošti darbo pokalbiams bei susikurti profesionalų gyvenimo aprašymą ir viską viską, kad klientai gautų norimą darbą. Žinoma, prieš tai padedu atrasti tai, kokiame darbe ir kur galite realizuoti savo potencialą. Juk mes visi esame verti gyventi kokybišką ir pilnavertį gyvenimą.

Jei matai, kad mano patirties laukas turi sąsajų su tavuoju, aš pasiruošusi būti tavo mentore, kad augtum ir prisiimtum atsakomybę už savo gyvenimą. Mes kartais pervertiname tai, ką galime padaryti per metus, bet neįvertiname to, ką galime nuveikti per dešimt.
daugiau

(Ne)vienintelė mama