Lyderiams LT

2022.03.25

Kaip Mentorystė padeda augti Mentoriui? | Audio pokalbis

Pastarosiomis dienomis daug kalbame apie lyderystę krizių metu, bet visgi kyla klausimas, kaip įgyti lyderystės įgūdžių, jei nesi apdovanotas įgimtomis empatijos, įkvėpimo ir krypties parodymo supergaliomis?

Guess what? Vienas maloniausių ir prasmingiausių būdų įdarbinti lyderio vaidmenį yra Mentorystė! Tad HR ekspertė, lyderystės konsultantė ir idialogue Mentorė Airida Ruibytė-Butkuvienė Lyderiams LT tinklalaidėje kalba apie mentorystės prasmę ir kaip tai padeda augti Mentoriui.

 

 

Daugiau apie Airidos žygdarbius:

  • Kaip žmogiškųjų išteklių vadovė įmonėse kuria naujas darbuotojų supažindinimo sistemas ir gerina vidinę komunikaciją tarp padalinių. Skatindama atsakomybę, padeda vadovams ugdyti pasitikėjimą darbuotojais. Darbo metu įmonės tampa daug labiau matomos kaip potencialūs darbdaviai
  • Kaip rinkodaros komandos vadovė rengia strategines programas darbuotojams, įmonėms ir konferencijoms
  • Palaiko moteris, grįžtančias į darbą po motinystės atostogų ir (arba) karjeros pertraukų. Būdama gyvenimo būdo trenerė, dirba su moterimis, siekdama padėti joms rasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, rasti tinkamiausią karjerą, siekiant profesinių bei asmeninių tikslų
  • Konsultavo ir ugdė virš 100 žmonių
  • Vedė radijo laidą „Lyderystės klubas“
  • Per 4 metus nekilnojamojo turto srityje vykdė 3 didelių nekilnojamojo turto projektų statybos procesą, sukūrė rinkodaros strategiją ir pažangų kasdienį darbą su komanda. Vadovavimas, projektų valdymas ir darbuotojų įgalinimas buvo ir yra jos kasdienis darbas

Pakviesti Airidą tapti tavo Mentore, o jei Mentorė užimta, ją rezervuoti gali idialogue platformoje.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Lyderiams LT

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Kodėl nuo gyvenimo Australijoje gali norėtis pabėgti ir laimę atrasti Lietuvoje?
Gyvenimas užsienyje šiandien nebėra retas reiškinys, o istorijų apie platesnes galimybes, pasaulio pažinimą ir geresnes ekonomines sąlygas turime apsčiai. Visgi, emigravimas gyvenimui į kitą šalį yra sudėtingas gyvenimo pokytis, mat dažnam viską tenka pradėti nuo nulio.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Kaip pasiruošti darbo pokalbiui dėl IT pozicijos?
„Statista“ duomenimis, 2023-ieji buvo pažymėti vienais didžiausių atleidimų IT sektoriuje per pastarąjį dešimtmetį. Darbuotojus masiškai atleido technologijų gigantai „Amazon“, „Meta“, „Google“ ir „Microsoft“. Pasauliniai pokyčiai IT technologijų srityje neaplenkė ir Lietuvos – pirmąjį šių metų ketvirtį su visais arba dalimi savo darbuotojų atsisveikino ir ne viena Lietuvoje veikianti IT kompanija.
Skaityti toliau
idialogue Praktinis patarimas
Grįžtamasis ryšis: kodėl nevertėtų pamiršti jo svarbos bei kaip jį teikti?
Grįžtamasis ryšys yra konstruktyvus (į)vertinimo atsakas kolegai apie atliktą užduotį, elgesį, rezultatus. Jis gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas. Visgi mentoriui grįžtamasis ryšys reiškia kur kas daugiau. Tai – padėka už skirtą laiką, savo žinių pasidalijimą bei patirčių pritaikymą mentee situacijoms. Kodėl mentee neturėtų pamiršti suteikti savo mentoriui grįžtamąjį ryšį ir kaip tai daryti tinkamai atsako idialogue mentorė Renata Šepetė.
Skaityti toliau