Mentoriai
Soc. m. daktarė, docentė, dėstytoja, mokymų lektorė, mentorė, Geštalt psichoterapijos praktikė, akredituota koučingo specialistė (ACC).
dr. Aistė Dromantaitė
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

ICF Lithuania

Atsiliepimai: 1

Mentorius užimtas

Atsilaisvins 2021 07 06

Rezervuoti

Apie

Sveiki! Esu dr. Aistė Dromantaitė, socialinių mokslų daktarė, docentė, dėstytoja ir mokymų lektorė, mentorė, Geštalt psichoterapijos praktikė, akredituota koučingo specialistė (ACC).
Skaitau paskaitas, vedu mokymus, teikiu tiek koučingo, tiek Geštalt psichoterapijos konsultacijas. Rašau įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, esu kelių vadybos knygų autorė ir bendraautorė bei įvairių ugdymo programų autorė (Koučingo magistrantūros studijų programos autorė MRU, Koučingo pagrindų programos autorė iGrow institute, Ugdymo ir ne techninių mokymų programos autorė UAB „BAA Training“ ir kt.). 2017-2018 m. buvau Tarptautinės Koučingo Asociacijos ICF Lietuva Prezidentė, 2014-2020 m. šios Asociacijos direktorė, ilgametė Valdybos narė.
Šalia profesinės veiklos esu trijų vaikų mama, draugė, kolegė, dukra, žmona. :)
Ugdymo procesas yra mano ilgametis kelias, vystomas ir teikiamas pačiomis įvairiausiomis formomis – nuo asmeninių konsultacijų iki viešų paskaitų, mokymų ar tekstų, šiltų susitikimų ir pokalbių. Tikiu, kad dialogas, kuriamas santykis, aktyvus klausymasis ir refleksijos atveria resursų skrynias įvairiausioms galimybėms, sukuria palaikančią ir saugią erdvę mokytis ir taip augti. “Ugdymas yra vienas galingiausių ginklų, kuriuo galima keisti pasaulį”, sako N. Mandela. Ir aš tuo tikiu bei tuo aktyviai gyvenu.
daugiau

ICF Lithuania