idialogue

2022.07.26

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 4th edition

Visų naujai prie platformos prisijungusių Mentorių klausiame, kokią knygą jie rekomenduotų savo mentee. Kadangi Mentorių idialogue plaformoje virš 450, tad ir knygų rekomendacijų sukaupta nemažai – dalinamės ketvirtuoju dešimtuku, kurį verta įsitraukti į must read sąrašą, norintiems tobulėti įvairiapusiškai.

 

Mentorius Martynas Pargaliauskas rekomenduoja:

Neradau universalios knygos, kurią visiems galėčiau rekomenduoti. Knyga turi atitikti to laiko aktualias temas ir brandą. Man svarbų vaidmenį pirmaisiais karjeros metais padarė J. J. Fox „Kaip tapti vadovu“. Dabar ji atrodo primityvi, tačiau tuo metu buvo labai vertinga.

 

Mentorė Inesa Mackevičiūtė rekomenduoja:

Ką pirmiausia rekomenduočiau, tai J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia”, J. Kehoe „Minčių galios XXI amžiuje” ir savo mokytojo R. Mačiulio knygą „Nemokamas išėjimas iš kalėjimo”.

 

Mentorė Evelina Brazaitienė rekomenduoja:

I. Sharma „Lyderis be titulo“ – pritaikę pateiktus lyderiavimo principus, padėsite savo organizacijoms pakilti į aukštesnį profesionalumo lygį, pelnysite klientų lojalumą, taip pat pasikeis jūsų asmeninis gyvenimas ir įvaizdis."

 

Mentorė Hana Skomra rekomenduoja:

P. Estes „Bėgančios su vilkais” – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

 

Mentorė Justina Kazragytė rekomenduoja:

I. Gallwey „Vidinis teniso žaidimas“ – anot autoriaus, kiekvienam sportiniam žaidimui būdingi du aspektai – išorinis ir vidinis. Išorinis žaidimas žaidžiamas prieš oponentą, jis alsuoja konkurencija, o vidiniame žaidime priešininkų nėra, čia svarbiausia – vidinis, protinis žaidėjo atsidavimas žaidimui.

 

Mentorius Julius Morkūnas rekomenduoja:

Mėgstu skaityti apie žmonių patirtis, todėl mielai rekomenduoju P. Knight knygą „Shoe Dog” – memuarai apie Nike kūrimą šešiasdešimtaisiais.

 

Mentorė Renata Janukevic rekomenduoja:

I. Gawande „The Checklist Manifesto How To Get Things Right” – atradimai apie checklist sąrašus, įžvalgos, kurias autorius pasiėmė iš įvairių pramonės šakų, ir jo asmeninė patirtis su konkrečiais patarimais ir pavyzdžiais, kaip sukurti ir naudoti checklist sąrašus.

 

Mentorė Aistė Lastauskaitė rekomenduoja:

I. Goleman „Emocinis intelektas” siūlo naujai pažvelgti į intelekto ir emocijų kultūros reikšmę mūsų gyvenime.

 

Daugiau knygų rekomendacijų: 

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 1st edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 2nd edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 3rd edition

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kaip ambicingi profesionalai naudoja mentorystę ir asmeninį įvaizdį?
Tiek asmeninis įvaizdis, tiek ir mentorystė yra apie mūsų asmenines vertybes bei norą dalintis. Nesvarbu ko siekiame – ar tai būtų noras parduoti produktą, tapti autoritetu tam tikroje industrijoje, o galbūt auginti naują kartą profesionalų ir taip save realizuoti – mentorystė ir asmeninis įvaizdis šiame kelyje gali eiti išvien. Svarbu suprasti, kad nepaisant to, ar savo asmeninį įvaizdį kuriame sąmoningai ar paliekame formuotis savaime, kiekvienas žmogus jį turi. Tai yra mūsų reputacija bei tai, ką kiti apie mus galvoja ir kalba. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Tyrimo rezultatai: darbuotojų lūkesčiai darbdaviams
Šį balandį agentūros bei idialogue partnerių „DID Moons“ atliktas tyrimas apie darbuotojų lūkesčius parodė, kad darbą keisti labiausiai skatina nepagarbi aplinka bei per didelis darbo krūvis. Ar sutiktumėte? Šiame straipsnyje apžvelgiame tyrimo rezultatus. „Užmesti akį” verta, nes duomenys rodo, kad įmonės, kurios proaktyviai nekuria saugios darbo aplinkos, susiduria su darbuotojų išlaikymo ir pritraukimo iššūkiais.
Skaityti toliau
Henrika Bivainienė Praktinis patarimas
Infliacija vis dar auga: kaip argumentuoti algos pakėlimą?
Kuomet pirkinių krepšelio kainos auga, o projektų krūvis darbe nemažėja, yra įprasta svarstyti – „Argi neturėčiau gauti didesnio atlygio?“. Visgi prieš einant kalbėtis dėl didesnio darbo užmokesčio būtina įsivertinti ekonominę aplinką bei savo kompetencijas. Šiame straipsnyje kalbiname Henriką Bivainienę, HR ir atrankų sprendimų kompanijos „Amston“ vadovaujančią partnerę, dėl daugumai vis dar opaus klausimo – algos pakėlimo ir tam tinkamos argumentacijos.
Skaityti toliau