Dainius Jakučionis

2022.03.21

Kaip prižiūrėti savo psichinę sveikatą Ukrainos karo metu? | Audio pokalbis

Kad pasirūpintumei kitais, pirma turi pasirūpinti savimi!

Dalinamės idialogue Mentoriaus psichoterapeuto Dainiaus Jakučionio pokalbiu su Rasa Jusionyte, kuriame jie narsto klausimą kaip pasirūpinti savimi įtemptame pastarųjų savaičių fone.

„Kartu kalbame apie tai, kaip svarbu tikėti ateitimi, kaip svarbu toliau dirbti ir net juoktis. Neturime jausti kaltės besirūpindami savimi, nes taip galėsime ilgai turėti jėgų padėdami Ukrainai.”

 

Dainius beveik 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, tad dabar jis padeda komandoms veikti darniai ir efektyviai, o individams – pažinti save ir prisitaikyti prie aplinkos. Dainius užsiima ne tik privačiomis psichoterapijos sesijomis, mokymais komandoms, ekspertinėmis konsultacijomis, bet ir mentoriauja idialogue platformoje.

 

Daugiau Mentorių turinio Ukrainos tema rasi mūsų tinklaraštyje:

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Dainius Jakučionis

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Kodėl nuo gyvenimo Australijoje gali norėtis pabėgti ir laimę atrasti Lietuvoje?
Gyvenimas užsienyje šiandien nebėra retas reiškinys, o istorijų apie platesnes galimybes, pasaulio pažinimą ir geresnes ekonomines sąlygas turime apsčiai. Visgi, emigravimas gyvenimui į kitą šalį yra sudėtingas gyvenimo pokytis, mat dažnam viską tenka pradėti nuo nulio.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Kaip pasiruošti darbo pokalbiui dėl IT pozicijos?
„Statista“ duomenimis, 2023-ieji buvo pažymėti vienais didžiausių atleidimų IT sektoriuje per pastarąjį dešimtmetį. Darbuotojus masiškai atleido technologijų gigantai „Amazon“, „Meta“, „Google“ ir „Microsoft“. Pasauliniai pokyčiai IT technologijų srityje neaplenkė ir Lietuvos – pirmąjį šių metų ketvirtį su visais arba dalimi savo darbuotojų atsisveikino ir ne viena Lietuvoje veikianti IT kompanija.
Skaityti toliau
idialogue Praktinis patarimas
Grįžtamasis ryšis: kodėl nevertėtų pamiršti jo svarbos bei kaip jį teikti?
Grįžtamasis ryšys yra konstruktyvus (į)vertinimo atsakas kolegai apie atliktą užduotį, elgesį, rezultatus. Jis gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas. Visgi mentoriui grįžtamasis ryšys reiškia kur kas daugiau. Tai – padėka už skirtą laiką, savo žinių pasidalijimą bei patirčių pritaikymą mentee situacijoms. Kodėl mentee neturėtų pamiršti suteikti savo mentoriui grįžtamąjį ryšį ir kaip tai daryti tinkamai atsako idialogue mentorė Renata Šepetė.
Skaityti toliau