idialogue

2024.02.04

Charizma ir puikūs komunikacijos įgūdžiai – svarbios karjeros sėkmės dedamosios

Įgūdžiai svarbu, bet pasakymas „leisiu darbams kalbėti už save” kartais neveikia arba trunka ilgiau, nei norėtume... Charizma ir puikūs komunikacijos įgūdžiai yra ypatingai svarbios karjeros sėkmės dedamosios. 

 

1. Autentiška savirefleksija:

 

Skirkite laiko apmąstyti savo vertybes, stipriąsias bei silpnąsias puses ir priimkite savo autentiškumą, nes charizma kyla iš savęs pažinimo ir priėmimo.

 

2. Aktyvaus klausymo meistriškumas:

 

Įsitraukite į pokalbius, parodykite nuoširdų susidomėjimą ir praktikuokite empatiją, nes kai leidžiate kitiems pasijusti išgirstiems ir suprastiems, natūraliai tampate charizmatiškesniu.

 

3. Tikro ryšio kūrimas:

 

Būkite atviri, pasiekiami, prisiminkite vardus ir kitus faktus apie žmones, su kuriais bendraujate. Autentiški santykiai kuria teigiamas emocijas, kurios traukia žmones.

 

4. Nuolatinio mokymosi mąstysena:

 

Investuokite į savo asmeninį ir profesinį tobulėjimą, nes nuolat augantis žmogus labiau pasitiki savimi ir traukia kitus, ieškančius augimo.

 

5. Teigiamo požiūrio ugdymas:

 

Susikoncentruokite į sprendimus, švęskite sėkmes ir išlaikykite viltingą požiūrį net sudėtingais laikais, kadangi šalia pozityvių žmonių kitiems gera ir lengva būti. 

 

6. Įtraukianti lyderystė:

 

Būkite įtraukūs, t.y., sąmoningai kurkite aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi vertinamas ir svarbus, nes charizma tap pat ir apie tai, kaip leidžiate jaustis kitiems šalia jūsų.

 

7. Efektyvūs bendravimo įgūdžiai:

 

Kalbėkite aiškiai bei mokėkite glaustai perteikti savo mintis, o jeigu įvaldysite ir storytelling meną, tai tapsite laukiamiausiu renginio pašnekovu.

 

8. Charizmatiška kūno kalba:

 

Palaikykite akių kontaktą, stovėkite ištiesta nugara ir naudokite gestus, kad geriau išreikštumėte save. 

 

9. Įkvėpkite kitus spindėti:

 

Charizmatiški asmenys pakylėja aplinkinius. Skatinkite kitus parodyti savo talentus, švęsti savo pasiekimus ir sukurti bendradarbiavimo aplinką, kurioje visi jaustųsi įgalinti.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kokią įtaką mentorystė daro emocinei sveikatai?
Organizacijų veiklos tempai spartėja, projektų terminai siaurėja, ambicijos auga, o riba tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo blunka. Ar sutiktumei su mumis, sakančiais, kad spartėjančiame pasaulyje sunku rasti laiko kitiems, o dažnai net ir sau pačiam?  Pasak Pasaulinės sveikatos organizacijos (WHO), net 15%, o po pandemijos ir visi 30%, darbingo amžiaus žmonių patiria emocinį stresą, kurio neturi su kuo aptarti ir kartu išspręsti. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Persikvalifikavimas – investicija, kuriai reikalingi du dalykai
Paulius Žvinakis, idialogue partnerių Centric IT Solutions Lithuania BI analitikas, kaskart pasakodamas šią istoriją jaučia, kad padeda žmonėms, kurie nesijaučia savęs realizavę dabartinėje karjeroje ir dvejoja dėl savo karjeros sprendimų. Buvęs savivaldybės sveikatos skyriaus vadovas, šiandien sėkmingai kylantis IT karjeros laiptais, atskleidžia, kad persikvalifikavimo procesas yra investicija ir šiai investicijai reikia skirti du svarbius dalykus.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Pokyčiai verslo sektoriuose: kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje?
Noris savo karjerą pasukti perspektyvia kryptimi? idialogue partneriai Amston, atlikdami dešimtis, o gal net virš šimto atrankų per metus, geriausiai žino kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje. Šiame straipsnyje Amston dalinasi ne tik specialybių sąrašu, bet ir įžvalgomis kuo išsiskiria kiekviena specialybė ir kokio tipo žmonėms ji tinkamiausia.
Skaityti toliau