Glimstedt | Mentorystė – būdas paskatinti jaunas teisininkes imtis lyderystės

Advokatų kontora „Glimstedt“ kartu su mentorystės platforma „idialogue“ siekia paskatinti jaunas merginas bei moteris, kurios studijuoja teisę ar jau pradėjo savo karjerą, nebijoti imtis lyderystės bei nedvejoti savo pasirinkimu dėl teisininko karjeros kelyje neretai pasitaikančių iššūkių. Šiuo tikslu „idialogue“ mentorėmis ryžosi tapti keturios „Glimstedt“ kontoros advokatės, kurios savo karjeros keliu eina jau ilgai ir nori pasidalinti sukaupta patirtimi.

 

Pasak vadovaujančios partnerės, advokatės Prof. Dr. Solveigos Palevičienės, gera dalintis žiniomis, kai tiki, kad tai prisidės prie dar stipresnės motyvacijos, drąsos ar liepsnojančio entuziazmo – visos šios savybės, palaikomos sveiko proto bei atkaklumo, ir yra tikroji profesinės sėkmės formulė. „Man pačiai žengiant profesiniu keliu, mane supo daugybė protingų, įkvepiančių moterų, kurios pasižymėjo ryškiomis lyderių savybėmis, todėl jaučiuosi dėkinga, kad galėjau iš jų tiek daug išmokti. Dabar noriu tai perduoti kitoms merginoms, moterims, kurios ne visada pasitiki savimi priimdamos sprendimus, keisdamos karjeros kryptį, ar tiesiog kasdien dirbdamos savo darbą. Beveik iškart po universiteto baigimo pradėjau užsiimti pedagogine veikla, nes man visuomet patiko mentorystė, tame matau labai didelę prasmę“, – savo prisistatyme pažymi ji.

 

Prie mentorystės projekto noriai prisijungė kontoros partnerė, advokatė Aušra Maliauskaitė-Embrektė, asocijuotoji partnerė, advokatė  Dr. Laura Augytė-Kamarauskienė ir advokatė Dr. Dovilė Murauskienė.

 

Mentorystė yra vienas iš efektyviausių būdų dalintis patirtimi ir ugdyti talentus. Mentorystės metu mentorius savo mokiniui (mentee) perteikia gyvenimiškus ir profesinius pavyzdžius bei patarimus ir taip padeda, nukreipia ir motyvuoja siekti išsikeltų tikslų.

 

idialogue“ bendradarbiaudama su „Glimstedt“ padės teisės srityje dirbantiems žmonėms didinti konkurencingumą. Mentorystės metu bus keliamos kompetencijos bei pasitikėjimas savimi, mokantis iš mentorių gerųjų ir blogųjų patirtčių bei sulaukiant patarimų, tinkančių konkrečiai mentee situacijai. Taip pat mentorystė yra puiki galimybė plėsti tikslingą profesinių pažinčių ratą bei ugdytis lyderystės įgūdžius.

 

Mentorystė „idialogue“ platformoje paprastai trunka tris mėnesius. Čia nemokamai gyvų arba nuotolinių susitikimų metu savo patirtimi dalinasi kiekvieną dieną augantis 476 įvairių sričių profesionalų – mentorių skaičius. „idialogue“ platformos įkūrėjas Saulius Alksnis sako, jog tam, kad žmogus taptų absoliučiai bet kurios profesinės srities ekspertu, jis neprivalo skirti 10 000 valandų nuolatinei praktikai. Atradus profesinę aistrą ir šalia turint tos srities profesionalą – mentorių, 10 000 valandų kelionė gerokai sutrumpėja.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kodėl brandaus amžiaus žmonės turėtų būti laukiami darbo rinkoje ir pasitikėti savimi?
Dirbti su amžiumi įvairia komanda, tiesiog reiškia darbą su skirtingais žmonėmis. Visgi stereotipai ir nuostatos dėl amžiaus yra gajūs darbo rinkoje, nes skirtingo amžiaus žmonės atsineša skirtingas kompetencijas, požiūrį į gyvenimą ir ateities planus.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Marketer's guide on how to be creative in a complex industry
Marketers, it is a hard truth but today staying ahead of the curve requires more than just a mastery of conventional marketing strategies. Knowing when to post and how to include CTA sentences is not enough. Moreover, if you add a complex industry such as cybersecurity to it, well.. good luck driving sales and creating engagement around the brand's name. 
Skaityti toliau
Linkedist Praktinis patarimas
Karjeros pokytis - kaip apie jį komunikuoti LinkedIn'e?
Ne paslaptis, kad LinkedIn socialinis tinklas atveria galimybes užmegzti vertingus ryšius su profesionalais nepriklausomai nuo jų lokacijos ar industrijos. Jei ketini keisti darbovietę ar savo karjeros kryptį, optimizuotas LinkedIn profilis ir reguliariai kuriamas turinys gali prisidėti prie sklandesnio ir greitesnio starto.
Skaityti toliau