Paslauga, kurios seniai reikėjo Lietuvos verslui, spartins įmonių augimą

Plėtojant smulkųjį ir vidutinį verslą, dažnai kyla įvairių problemų, su kuriomis susidoroti dėl patirties trūkumo nėra taip lengva. Dar ne taip seniai, norint įsigyti verslo konsultaciją reikėdavo arba didelių investicijų, arba viltis, kad kolegų rekomenduotas konsultantas ar mokymai kada nors atsipirks. Nauja verslo konsultacijų platforma „idialogue Verslas” siekia tai pakeisti.

 

Problemos, su kuriomis susiduria kas trečias verslas

Smulkusis ir vidutinis verslai Lietuvoje sudaro apie 99 % visų įmonių ir suteikia darbo vietas beveik 75 % darbingo amžiaus žmonių. Tokios įmonės sukuria 68,5 % visos Lietuvos produkcijos vertės ir atsilieka nuo daugumos Europos Sąjungos šalių. Tai lemia patirties stoka, darbuotojų klaidos ir besikeičiančios rinkos sąlygos, prie kurių nesugebėjus prisitaikyti, plėtra ir tolimesnis verslo vystymas tampa sunkiai įmanomi.

 

Kitos problemos, su kuriomis susiduria smulkus ir vidutinis verslas (SVV) – tai finansavimo ir apyvartinio kapitalo klausimai ar tiesiog teisinių žinių ir informacijos stoka pradedant ir plečiant savo verslą. Sėkmingai smulkiojo ir vidutinio verslo veiklai užtikrinti taip pat reikalingi ir stiprūs įmonių vadovų bei darbuotojų įgūdžiai, susiję su kokybišku konkrečių kasdienių darbo funkcijų atlikimu. Dažnai įmonių vadovai nemoka tinkamai valdyti savo personalo, nežino kaip auginti savo verslo inovacijų potencialą, o patys darbuotojai neranda ar neieško būdų savo kvalifikacijai kelti. Vadinasi, smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams reikalinga parama, kuri leistų užtikrinti praktinės patirties perdavimą žmonių ugdyme ir įmonių vystyme bet kuriame verslo augimo etape.

 

Sprendimas kilo iš jau pasiteisinusios idėjos

„idialogue Verslas” gimė kaip natūralus mentorystės platformos „idialogue“ tęsinys ir sprendimas minėtoms verslo problemoms spręsti. Virtuali „idialogue“ bendruomenė skirta kiekvienam, norinčiam tobulėti savo profesinėje srityje ar atrasti karjeros kryptį, kurioje būtų galima save realizuoti. Tereikia per „idialogue“ platformą pasirinkti vieną iš 165 Mentorių – patyrusį savo srities specialistą – ir susitarti dėl susitikimo. Taip norintys augti įgauna vertingų žinių iš profesionalų ir išsprendžia iškilusius karjeros klausimus. Mentoriai taip pat gauna naudą – dalindamiesi patirtimi su kitais jie įtvirtina savo žinias ir taip didina savo vertę darbo rinkoje.

 

„idialogue Verslas” – tai analogiška konsultacijų platforma, skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui. Kas kitas, jei ne savo srities profesionalas, galėtų atsakyti į praktinius verslo auginimo klausimus? Nepriklausomi idialogue konsultantai, bet svarbiausia - savo sričių ekspertai, kiekvieną dieną sėkmingai sprendžiantys savo darbinius iššūkius verslo valdymo, pardavimų, teisės, marketingo, personalo ir kitose srityse.

 

„idialogue“ sprendimas verslui gimė ne atsitiktinai – jis nuosekliai formavosi iš ilgametės patirties versle ir skirtingų verslų konsultavimo praktikų Lietuvoje ir užsienyje. Vienas iš įkūrėjų – Darius Pietaris – ilgus metus buvo vienos iš lyderiaujančių mokymų ir konsultacijų įmonių partneriu, o Saulius Alksnis - tos pačios įmonės pardavimų vadovu. Girdėdami nuolatinį klientų poreikį konsultantams praktikams ir matydami visą būrį savo srities entuziastų, jie nusprendė skirtingo dydžio verslams sukurti greitą, patogų ir kaina konkurencingą sprendimą.

 

Smulkiųjų ir vidutinių įmonių darbuotojams nebereikės gaišti laiko norint greitai surasti rekomenduotiną profesionalą, galintį padėti įmonei aktualiu klausimu. Juos bus galima rasti vienoje vietoje, per „idialogue Verslas“ platformą. Dar vienas šios platformos privalumas – konkurencinga paslaugų kaina. Paprastai įvairios verslo konsultacijos kainuoja gerokai daugiau nei smulkieji ar vidutiniai verslai gali sau leisti, todėl jos yra finansiškai įkandamos tik didiesiems verslams. Platformoje „idialogue Verslas“ tokių paslaugų pasiūlymai gaunami už konkurencingas ir tarpusavyje palyginamas kainas, nes laisvai samdomų ekspertų kainodaroje neatsispindi administracijos išlaikymo, reklamos ir kiti su kompetencijos perdavimu nesusiję kaštai.

 

Platformą jau galima išbandyti nemokamai

Sauliaus Alksnio teigimu, ši verslo konsultacijų platforma padės smulkiajam ir vidutiniam verslui greitai ir už konkurencingą kainą įsigyti kokybišką verslo konsultaciją. Įprastai tokio pobūdžio paslaugos yra labai brangios arba prastos kokybės, būna sunku įvertinti ir palyginti jas tarpusavyje, todėl verslo problemų sprendimai užtrunka pernelyg ilgai. „idialogue Verslas“ vienoje vietoje surenka tik klientų patikrintus, savo praktinę vertę įrodžiusius laisvai samdomus ekspertus, kurie atsakymą dėl galimos konsultacijos ir jos įkainius pateikia per dvi darbo dienas. Be to, jų skaičius platformoje nuolat auga, o integruota grįžtamojo ryšio sistema padeda įvertinti ekspertų darbo kokybę.

 

Kol kas „idialogue Verslas“ platforma yra testavimo stadijoje, tad jos kūrėjai kviečia smulkiuosius ir vidutinius verslus ne tik ją išbandyti be jokio platformos mokesčio, bet ir suteikti grįžtamąjį ryšį, taip padedant ją tobulinti. Ją išbandyti galite adresu verslas.idialogue.lt

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook
Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!