Kaip Surfshark teikia galimybę augti specialistams, o specialistams tapti vadovams?

Kadangi „Surfshark” greitai auga ir plečiasi, šioje įmonėje galima įgauti labai įvairios patirties ir pakreipti savo karjeros kelią norima linkme.

 

Jei atėjęs darbuotojas nuo pat pradžių žino, jog jis nenori vadovaujamo darbo, o tiesiog nori tapti savo srities profesionalu, tuomet tiek įmonė, tiek komandos vadovas padeda darbuotojui augti ir tobulėti. 

 

„Surfshark” darbuotojai visuomet žino savo „seniority” lygį ir turi savo komandai sudarytus asmeninius karjeros planus. Šie karjeros planai padeda žmonėms suprasti ne tik jų „seniority” lygį, bet ir kokių įgūdžių - techninių bei minkštųjų - jiems reikia tam, kad galėtų kilti pareigose. 

 

Darbuotojo karjeros kelias nuo pradedančiojo iki „senior” yra labai įvairus - tai visuomet priklauso nuo paties darbuotojo noro, motyvacijos bei gebėjimų. Komandos vadovas konsultuoja darbuotoją, padeda jam identifikuoti sritis, kur reikėtų toliau tobulėti, o įmonė suteikia įvairiausius mokymus - nuo vidinių, skirtų gerinti minkštuosius įgūdžius, iki išorinių bei specialių mokymų platformų, skirtų techninių įgūdžių gerinimui. 

 

Kita augimo galimybė – siekti vadovaujamos pozicijos. Šiuo metu apie 85% procentai vadovų, kurie dirba „Surfshark”, iki šios rolės užaugo įmonės viduje ir patys kadaise buvo savo srities specialistais. Dažniausiai specialistai patys išreiškia norą tapti vadovais ir siekti tokio karjeros kelio, tačiau tam pasiruošti kartais prireikia kelių mėnesių ar pusmečio. 

 

Specialistui išreiškus norą siekti vadovaujamos pozicijos, visų pirma, komandos vadovas skiria nemažai laiko padėti suprasti ar žmogus iš tiesų nori tokio karjeros kelio. Specialistas gauna progą šešėliuoti kitus vadovus, susipažįsta ne tik su vadovavimo teorija įvairių mokymų metu, bet ir kartu su komandos vadovu identifikuoja esamas žinių spragas. 

 

Taip pat, ilgaainiui komandos vadovas po truputį perleidžia vis daugiau atsakomybių specialistui, suteikdamas progą „pasimatuoti” šią poziciją. Jei darbuotojas nepersigalvoja, tuomet jau tapus vadovu, įmonė toliau padeda jam tobulinti savo įgūdžius įvairių išorinių bei vidinių mokymų pagalba, o dažnų „1on1” susitikimų metu su HR aptaria kylančias problemas. 

 

Surfshark” dažnai kuriamos naujos komandos, darbo pozicijos bei galimybės atrasti save naujose srityse. Įmonėje dažnai skatiname darbuotojus pasinaudoti šiomis progomis.

 

Su augimo ir darbo galimybėmis „Surfshark” plačiau susipažinti gali čia.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Surfshark

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!