Ateis laikas, kai pajusi, kad turi šias knygas perskaityti ir pritaikyti

Ateis laikas, kai pajusi, kad turi šias knygas perskaityti ir pritaikyti, arba ateis Mentoriai, kurie sakys, kad šios knygos tikrai vertos tavo laiko. Dalinamės mūsų patyrusių šaunuolių knygų rekomendacijomis, nepražiopsok!

 

Jolita Budrienė rekomenduoja:

J. Tegze „Full Stack Recruiter” – išsamiausias ir įžvalgiausias sourcing ir recruiting vadovas rinkoje.

E. Berne „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės” – atskleidžiama „žaidimų”, kuriais žmonės traumuoja ir emociškai išnaudoja vienas kitą, mechanika. Knygoje aprašomi principai padeda suprasti ir koreguoti savo elgesį bei moko atpažinti ir nesivelti į žalingas manipuliacijas tarpusavio santykiuose.

M. Gladwell „Išskirtys” – tai nėra dar viena knyga apie tai, kaip uždirbti milijoną. Greičiau atvirkščiai – knyga apie tai, kodėl jūs vis dar neuždirbote milijono. Autorius atskleidžia, kad neeilinės sėkmės istorijos pasiekiamos visai ne intelektu ir ambicijomis, o susiklosčius iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingoms gyvenimo aplinkybėms.

 

Greta Skripkutė rekomenduoja:

D. Acemoğlu, J. A. Robinson „The Narrow Corridor” – knyga apie laisvę visuomenės ir valstybės santykių kontekste.

 

Tomas Ivanaitis rekomenduoja:

A. de Saint-Exupéry „Mažasis princas” – tai knyga, kurią verta skaityti visą gyvenimą apie berniuką iš kitos planetos ir jo tarpplanetines keliones, o ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį, draugystę, vienatvę ir vienišumą.

 

Paulina Ašakaitė rekomenduoja:

J. E. Young, J. S. Klosko „Ištrūk iš spąstų” – ar pastebėjote, kad tam tikrose gyvenimo situacijose elgiamės taip, tarsi būtume užprogramuoti? Laikomės įsikibę artimų žmonių, keliame sau didelius reikalavimus, teikiame pirmenybę ne savo, o kitų poreikiams. Šios knygos autoriai, žymūs JAV psichologai bei filosofijos mokslų daktarai siūlo naują strategiją, leidžiančią palengva keisti savo asmenybę ir priartėti prie tokio savęs, kokiu trokštame būti.

M. Beattie „(Ne)priklausomi" – šioje knygoje supažindinama su kopriklausomais, per daug linkusiais kitus kontroliuoti žmonėmis.

 

Vilma Skrypnikovaitė rekomenduoja:

D. Coyle „Kultūros kodas” – apžvelgiamos pačios sėkmingiausios pasaulio organizacijos ir parodoma, kodėl jos klesti. Autorius demistifikuoja įmonių kultūros kūrimo procesą, išskirdamas tris esminius gebėjimus ir įgūdžius, kurie padeda užmegzti tarpusavio ryšį bei sutelkti žmones, lyg juos vestų vieningas protas.

 

Aurimas Vilkaitis rekomenduoja:

V. E. Frankl „Žmogus ieško prasmės” – nuostabi knygą, ateis laikas kai ją turėsi perskaityti ir suprasti prasmės siekimą, orientaciją į gyvenimo tikslų realizavimą, kūrybiškumą, vaizduotę, intuiciją, gebėjimą mylėti bei išgirsti sąžinės balsą. Savo psichologinę teoriją V. E. Franklis pavadino logoterapija – sistema, padedančia žmogui ieškoti savo gyvenimo prasmės ir ją atrasti.

 

Simonas Gaušas rekomenduoja:

E. Tolle „Naujoji žemė“ – autorius parodo kaip įveikti ego valdomos sąmonės ribas. Tai yra ne tik esminė laimingo gyvenimo sąlyga, bet ir žingsnis, kurį žengę žmonės užbaigs pasaulyje vykstančius konfliktus ir nutrauks kančią.

Norisi daugiau knygų rekomendacijų? Skaityk 10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 7th edition.

 

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!