Present Connection | Pirma naujoko darbo diena: ko nesitikėti?

Pirma darbo diena? idialogue partneriai Present Connection dalinasi, ko nesitikėti pirmoje darbo dienoje.

„Programavimo paslaugas klientams visoje Europoje teikiančioje įmonėje įsidarbinusiam naujokui pirmąją darbo dieną nereikės susidurti su kai kur jau stereotipais tapusiais dalykais:

  • Taigi, nors ir būsi naujokas, visų pirma, nepateksi į stresą keliančią ir įtemptą atmosferą. Priešingai – kolegos visada pasiruošę padėti kuo greičiau pasijusti komandos dalimi. 
  • Taip pat, pradžioje tavęs nepasitiks padidintas naujos pradžios nestabilumo pojūtis. Prisėdęs prie kompiuterio nepatirsi nežinomybės ir pasimetimo jausmo, nes visus reikalingus prisijungimo duomenis jau būsi gavęs iki oficialios darbo dienos pradžios. Pirmąją darbo dieną (kaip ir kitas būsimas) tau nereikės keisti savo asmeninio ritmo, nes įmonėje veikia „spręsk pats” darbo modelis, kur darbo laiką ir vietą laisvai spręsi pagal savo poreikius.  
  • Tikrai nereikėtų tikėtis patirti svetimumo jausmo – neturėsi vienas pats eiti susipažinti su kitomis komandomis, išgerti pirmąjį puodelį kavos su skanėstu ar papietauti. Pirmąją darbo dieną negresia ir persidirbimas ar pirmųjų Sprint užduočių atlikimas. Taip pat, nesitikėk, kad iškilus klausimams nežinosi į ką kreiptis, spręsi rebusus dėl įmonėje naudojamų įrankių ir teikiamų privalumų. Visiems šiems galimiems keblumams kelias užkertamas naujoką detaliai supažindinant su visais raktiniais įmonės žmonėmis, naudojamais įrankiais, esamais veiklos procesais, keliamais lūkesčiais ir net asmeninių naudų paketu. 

Na, o visos kitos dienos, emociniu požiūriu, bus panašios į pirmąją.”

 

Nori tokios pirmos darbo dienos? Susipažink su Present Connection darbo pasiūlymais.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!