idialogue kalbina

2020.06.02

"Make a change" su Monika Katkute-Gelžine

Dar vienas! Karjeros platforma idialogue tęsia pokalbių ciklo interviu prie garuojančios Caffeine LT kavos su įkvepiančiais savo sričių ekspertais ir pokyčių kūrėjais!

Jaukų pavasario vakarą dar jaukesniu šįkart padarė Monika Katkutė-Gelžinė, bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos įkūrėja, siekianti įgūdį kurti technologijas atvesti į pasaulio mokyklas. Pašnekovė domisi neuromokslais ir žmogaus biologinėmis stiprybėmis, rašo eiles ir svajoja čiuožti banga, o 2019-aisiais Login išrinkta Metų Women In Tech! Pašnekovę kalbino Saulius Alksnis – karjeros platformos idialogue įkūrėjas, karjeros konsultantas ir mentorystės ambasadorius, o svarbiausia – nuo kitų žmonių augimo priklausomas ugdymo entuziastas.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue kalbina

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kodėl moterų kelias į karjeros viršūnę grįstas dvigubomis pastangomis?
Šiuolaikinės organizacijos modelis buvo sukurtas pagal „idealaus darbuotojo“ – vyrišką archetipą. Tai asmuo, kurio karjera yra linijinė, nepertraukiama ir kuris neturi jokių esminių įsipareigojimų šeimai. Istoriškai šį vaidmenį galėjo atlikti tik vyrai, kurių buitimi ir vaikais rūpindavosi moterys. Kaip teigia A. Liaudanskaitė, nors laikai pasikeitė, pati sistema išliko stebėtinai inertiška. Ji vis dar apdovanoja tuos, kurie gali dirbti viršvalandžius, dalyvauti neformaliuose susitikimuose po darbo ir kurių karjeros nenutraukia kelerių metų pertrauka.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Kai patirtis kalba garsiau nei titulas: apie sąmoningą karjeros pokytį
„Mano profesiniai pokyčiai klostėsi labai natūraliai, nes nei vienas, nei antras karjeros pokytis nebuvo planuotas“, – pokalbį tęsia Evelina. Jos kelias į procesų valdymą, o vėliau ir į personalo sritį, nebuvo ilgo strategavimo rezultatas. Tai buvo greitai priimti sprendimai, atsiradus netikėtoms galimybėms.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Kryžkelėje: kurti savo verslą ar pasirinkti „intraprenerystę“?
Ar tikrai vienintelis būdas išlaisvinti savo verslumą yra mesti samdomą darbą ir pradėti verslą nuo nulio? O gal egzistuoja saugesnis kelias? Pokalbis su verslo koučingo specialistu ir mentoriumi Antanu Jurevičiumi atskleidžia, kad vis daugiau dėmesio sulaukia „intraprenerystė“ – galimybė realizuoti savo verslumo potencialą organizacijos viduje. 
Skaityti toliau