Mentoriai rekomenduoja: profesinės pergalės

Metų pabaigą pasitinkame su Mentorių rekomendacijomis refleksijomis apie 2021 metų pergales. Už kokį 2021 m. profesinį įvykį ar pamoką šiemet Mentoriams norisi padėkoti sau ir kitiems? Kokią jų pamoką 2022 m. pritaikysi Tu?

 

Saulius Alksnis: „Šiais metais labiausiai dėkingas esu už ilgai brandintą sprendimą ir drąsą komandą papildyti tvirta ir nuolat tvirtėjančia komunikacijos ranka, nes idialogue tapo labiau matoma, o mano laiko resursas efektyviau išnaudojamas.”

 

Marta Jurkšaitienė: „Puikiausias sprendimas, kurį pradėjome daryti prieš kelis metus, o šiemet įgauna pagreitį, buvo į komandą kviesti žmones, kurių kompetencija šiek tiek aukštesnė nei reikalinga pozicijai, o pagrindinė motyvacija kuriamas rezultatas. Reikėtų pamatyti kokius dalykus pradėjom kurti ir auginti! O komandos tarpusavio pasitikėjimas, kad galėtum užsimerkęs atbulom kristi ir žinai, kad pagaus. Labai nekantru pamatyti į ką tai išaugs kitąmet.”

 

Lina Nuobarienė: „Aš noriu padėkoti sau už pasiryžimą jungtis prie idialogue ir pagaliau pradėti dalintis ilgai kauptomis žiniomis bei įkvėpti mentee drąsiau ieškoti savo „arkliuko” ir žengti pirmyn karjeros keliu. Poreikį ir norą dosniai išgręžti savo žinias ir patirtį it kempinę jaučiau jau seniai, bet visada kildavo ribojančių minčių: „Ar tikrai tai bus kažkam naudinga?”. Prisijungus prie idialogue jokių abejonių neliko!”

 

Simona Bareikė: „Man labiausiai norisi padėkoti ir pasidžiaugti sprendimu laisvo pusmečio laiko likučius investuoti į koučingo pagrindus. Tai atnešė ne tik daug pozityvių pokyčių į mano pačios gyvenimą, pakėlė profesinę kompetenciją, bet ir supažindino su nuostabiais žmonėmis! Didelė dalis jų yra idialogue bendruomenėje ir vis sugrįžta skirtingose situacijose, kad nu taip gera gera!”

 

Rita Simonavičiūtė: „Esu labai dėkinga, kad 2021 m. priėmiau drąsių sprendimų, kurie paskatino ne tik dar labiau augti asmeniškai, bet ir dalintis savo patirtimis, skatinant žmones aplink mane augti tiek asmeniškai, tiek profesinėje srityje. Esu dėkinga sau, kad išėjau iš darbo ir tuomet skyriau laiko pailsėti ir geriau suprasti save ir ką noriu daryti toliau, taip pasiryžau tapti idialogue Mentore. Matymas kaip mano patirties pasidalinimas ir patarimai padėjo ugdytinei augti skatina ne tik dėkingumo jausmą, bet ir norą pačiai toliau augti ir dalintis.”

 

Aušra Virkietytė: „Labiausiai norisi padėkoti už drąsą įžengti į pasaulinę rinką! Ko pasekoje supranti, kad paaugai, o tada atsisuki į savo komandą ir savo įmonę Lietuvoje bei supranti, kad metas sustoti, nebesiplėšyti, laikas sutvarkyti pamatus, vertybes ir peržvelgti strategijas, kad kiti metai būtų dar sėkmingesni.”

 

Aleksandras Golod: „Ačiū už naujus bandymus ir atradimus! Už kryptingai judančią komandą ir pasiektus fantastiškus rezultatus. Už puikią besiformuojančią ir susiformavusią pardavimų kultūrą. Už atrastą „rašiklį”. Už…”

 

Ieva Jazavitienė: „Aš išskirčiau vieną sakinį, kuris man buvo užduotas ir turbūt tapo esmine gaire tiek profesiniame gyvenime, tiek ir asmeniniame. Jis skamba taip: „O kam taip, kai jis / ji? O kas, jeigu taip, kaip aš?” Šiam klausimui esu dėkinga už naują strategiją profesiniame gyvenime, kuri daug labiau remiasi mano vertybėmis, mano ritmu, mano išskirtinumais ir labai padeda per daug nesidairyti į šonus bei kitas strategijas. Bandysiu tai perkelti ir į kitus metus.”

 

Gintė Martinkėnė: „Labiausiai dėkinga sau už pasiryžimą eiti nauju keliu, taip pat nuoseklų ir kryptingą tobulėjimą bei radimą savyje jėgų sėkmingai užbaigti doktorantūros studijas. Esu be galo dėkinga žmonėms, kuriuos sutikau ir sutinku savo kelyje  bendrystė ir galimybė dalintis yra nuostabus dalykas bei įkvėpimo šaltinis.”

 

Laura Kozlovaitė: „2021-ieji, pavadinčiau juos atkaklumo metais. Kiekvienam mentee, o ir Mentoriams linkiu kryptingo ėjimo į priekį, nepaisant visų iššūkių ir mėtymų”.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

info@idialogue.lt

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!