Mentoriai rekomenduoja profesinius įgūdžius | 1st edition

Nori būti supermenas, o gal profesionalas, kuris moka komunikuoti, programuoti ir organizuoti? Nors žinia, kad visko išmokti dėl 24 valandų limito dienoje neįmanoma, liūdina, idialogue Mentoriai dalinasi kokie įgūdžiai suteikia didžiausią grąžą ir kaip juos ugdytis.

 

Laura Aga

Aktyvus klausymasis, manau, yra labai naudingas įgūdis tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.  Man jis labai padėjo būtent pardavimuose, o taip pat kuriant socialinius ryšius. Ir tai vienas pagrindinių koučingo įrankių, kurio galima išmokti.

 

Eglė Aleksandravičiūtė:

Komunikacija – nesvarbu kokioje srityje dirbame, jei sąmoningai tobuliname šį įgūdį, mūsų darbas tampa tikrai lengvesnis ir produktyvesnis. Eikime į mokymus, bendraukime su mentoriais, o po jų bent 1% žinių pradėkime taikyti, skirtumas tikrai jaučiasi.

 

Sercan Saylik:

Man labiausiai versle padėjo networking įgūdis – laisvai kalbėti ir komunikuoti bei plėsti savo ratą yra labai svarbus dalykas. O mokytis labai paprasta, tiesiog dažniau dalyvauk verslo renginiuose ir kalbink žmones.

 

Algirdas Raicevičius:

Rekomenduočiau ugdytis nuolankumą, nes jis atidaro duris visam tolesniam mokymuisi. Toliau skatinčiau mokytis komunikacijos įgūdžių, nes jie atidaro duris darbui su kitais žmonėmis. O tada siūlyčiau stipriai fokusuotis į kompetencinius pasirinktos srities įgūdžius.

 

Vienas geras būdas mokytis nuolankumui ir komunikacijos įgūdžiams yra kasdienio žurnalo (journaling) vedimas. Šiuo metodu galima konspektuoti kasdienes dienos patirtis ir taip mokytis iš realios gyvenimiškos praktikos. Na, o kompetenciniams įgūdžiams ugdyti yra skirta aibė knygų.

 

Jolita Budrienė:

Atsparumas stresui, nes recruiter'io darbe daug nežinomųjų ir neapibrėžtumo. Kas man padeda šią savybę stiprinti? Sportas bei tinkamas darbo ir laisvalaikio balansas.

 

Greta Skripkutė:

Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu. Šis įgūdis neatsiejamas nuo teisininko profesijos. Pagrindinė mokykla – praktika, kurios galima gauti pradedant rašyti kursinius darbus universitete, o po to – pasirinktoje darbovietėje.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!